GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pelikan Niechanowo - Clescevia Kleszczewo 1:1
  • IKP Olimpia Poznań - Piast Łubowo 1:0
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ Wielkopolski 0:4
  • Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska 3:3
  • Lechita Kłecko - Stella Luboń 4:2
  • Kłos II Zaniemyśl - Czarni Czerniejewo 1:2
  • Jurand Koziegłowy - Phytopharm Klęka 0:0
  •        

Najbliższe spotkanie

Clescevia KleszczewoPhytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo   Phytopharm Klęka
2017-10-22, 15:00:00

Kleszczewo

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Jurand KoziegłowyPhytopharm Klęka
Jurand Koziegłowy 0:0 Phytopharm Klęka
2017-10-15, 11:00:00
Owińska
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

Phytopharm Klęka (oldboje) - Rancho Topola (oldboje) - 15:00

22

10-2017

niedziela

Clescevia Kleszczewo - Phytopharm Klęka - 15:00

Clescevia Kleszczewo U - 11 - Phytopharm Klęka U - 11 - 12:00

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 563, wczoraj: 1068
ogółem: 1 568 598

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wydarzenia

Klasa A: Jurand Koziegłowy 0-0 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-15 15:29

Klasa A, grupa: Poznań I - 9. kolejka
15 października 2017, 11:00 - Owińska
Jurand Koziegłowy 0-0 Phytopharm Klęka

Jurand: 1. Damian Durkowski - 2. Norbert Janiak, 4. Sebastian Dudziak, 3. Michał Jemiałkowski (67, 10. Damian Śliwiński), 15. Robert Krajewski - 22. Marcin Sienkowski (60, 16. Szymon Wojciechowski) - 18. Michał Walczak, 20. Krzysztof Sosna (67, 14. Mikołaj Lipiński), 7. Piotr Wagner (60, 6. Radosław Cichowski), 11. Wojciech Franc - 8. Krystian Kulczyk. Nie zagrali: 12. Mateusz Przybylski, 9. Mateusz Marciniak, 21. Arkadiusz Luchowski.
trener: Piotr Jabłecki.

Phytopharm: 1. Marcin Lewandowski - 4. Adam Adamczyk, 3. Michał Kościelniak, 6. Stanisław Kiel, 2. Damian Janiszewski - 18. Marcin Parus - 9. Filip Osiński (66, 8. Jakub Wolski), 17. Krzysztof Zawacki, 19. Michał Parus, 10. Łukasz Zawacki - 13. Mateusz Nowak. Nie zagrali: 7. Emanuel Rowecki, 16. Paweł Teterycz.
trener: Adam Parus.

żółte kartki: Michał Jemiałkowski - Filip Osiński.

sędziował: Adam Karmoliński (Gniezno).
asystenci: Dawid Kaniewski (Rogoźno), Sebastian Woźniak (Poznań).


Mecz 2017-10-15, 11:00


herb Jurand Koziegłowy 0:0 herb Phytopharm Klęka
Jurand Koziegłowy   Phytopharm Klęka

Aktualności

Oldboje: Avia Kamionki 2-1 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-15 17:41

Oldboje - Liga oldbojów WZPN, grupa: Poznań - 3. kolejka
15 października 2017, 15:00 - Kamionki
Avia Kamionki 2-1 (2-1) Phytopharm Klęka
Jacek Wróblewski 8, Łukasz Adamczewski 30 - Michał Sikorski 21 (k)

Phytopharm: Paweł Parus - Marek Łukaszyk, Arkadiusz Wolski, Albert Służewski, Janusz Jędrzak - Łukasz Guszczak, Daniel Płócieniczak, Adam Parus, Michał Sikorski - Krzysztof Szczotka, Tomasz Filipiak. Grali także: Łukasz Matuszak, Damian Mroziński.

sędziował: Radosław Falgier (Środa Wielkopolska).

W I połowie Michał Sikorski (Phytopharm) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

Grano 2x40 minut.


U-11: Phytopharm Klęka 9-3 Avia Kamionki

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-14 15:19

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań II - 7. kolejka
14 października 2017, 13:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 9-3 (2-1) Avia I Kamionki
Oliwier Pacholski 10, 14, 27, Jakub Kardasz 33, Adrian Wojciechowski 36, Nikodem Parus 40, 41, 45, Dawid Szlachetka 44 - nieznany 12, 37, 47

Phytopharm: 1. Nikodem Parus - 4. Tomasz Szczotka, 8. Adrian Wojciechowski, 10. Jakub Kardasz - 7. Dawid Szlachetka - 11. Oliwier Pacholski, 9. Filip Kardasz. Grali także: 3. Jakub Półrolniczak, 6. Jakub Janiszewski, 13. Daniel Wypychowski.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Roman Zegar (Książ Wielkopolski).

Grano 2x25 minut.


IV Otwarty Turniej Piłki Nożnej - Klęka 2017 - wyniki

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-08 20:00

Drużyna Natom Logistic Chocicza wygrała IV Otwarty Turniej Piłki Nożnej - Klęka 2017. W finale pokonali zespół juniorów GKS Żerków 2-0. Bramki w tym meczu zdobyli Robert Poch i Maciej Matuszczak. Trzecie miejsce przypadło Legendom Bromastu Chocicza, zaś tuż za podium znalazł się Matt Wul Nowe Miasto.

Organizacją turnieju zajęli się Jacek i Marcin Parusowie, zaś przy obsłudze turnieju pomagał też sztab ludzi: Łukasz Zawacki, Damian MrozińskiAdam ParusMaciej Parus, Przemysław Kowalski, Mariusz Banaszak i Mariusz Kałużniak. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Adama Cichonia, najlepszym bramkarzem został Artur Pełczyński, najlepszym obrońcą został Tomasz Nowakowski, a królem strzelców został Marcin Parus. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okazałymi pucharami, a zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali także medale.

(czytaj więcej)


Klasa A: Phytopharm Klęka 2-0 Kłos II Zaniemyśl

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-07 19:38

Klasa A, grupa: Poznań I - 8. kolejka
7 października 2017, 16:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 2-0 (0-0) Kłos II Zaniemyśl
Adam Adamczyk 55, Filip Osiński 73

Phytopharm: 1. Marcin Lewandowski - 4. Adam Adamczyk (73, 5. Emanuel Rowecki), 3. Michał Kościelniak, 6. Stanisław Kiel, 2. Damian Janiszewski (63, 18. Marcin Parus) - 19. Michał Parus - 11. Igor Bródka (81, 16. Patryk Idczak), 17. Krzysztof Zawacki, 8. Jakub Wolski (46, 14. Michał Smolarek) - 15. Filip Osiński, 13. Mateusz Nowak (68, 10. Łukasz Zawacki). Nie zagrali: 22. Hubert Stefaniak, 7. Sebastian Dyderski.
trener: Adam Parus.

Kłos II: 29. Daniel Błoszyk - 2. Dawid Szymaniak, 3. Krzysztof Tomaszewski (71, 8. Mariusz Dylewski), 4. Michał Strugarek, 6. Daniel Broniarczyk, 7. Wojciech Lipski, 9. Paweł Kaźmierczak, 10. Marcin Dębski, 13. Szymon Stachowiak, 17. Mateusz Stachowiak (46, 14. Adam Radzicki), 20. Artur Kowalski (81, 18. Mateusz Słomczyński). Nie zagrali: 98. Adam Strugarek, 12. Dominik Brzęcki, 15. Radosław Sobkowiak.
trener: Roman Niemir.

żółta kartka: Marcin Lewandowski (Phytopharm).

sędziował: Mikołaj Opic (Przyprostynia).
asystenci: Łukasz Słoma (Poznań), Cezary Woźniak (Poznań).


U-11: Phytopharm Klęka 2-4 Kłos Zaniemyśl

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-07 14:35

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań II - 6. kolejka
7 października 2017, 13:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 2-4 (1-2) Kłos Zaniemyśl
Oliwier Pacholski 11, Nikodem Parus 30 - nieznany 3, 7, 45, 48

Phytopharm: 1. Nikodem Parus - 4. Tomasz Szczotka, 8. Adrian Wojciechowski, 10. Jakub Kardasz - 7. Dawid Szlachetka - 11. Oliwier Pacholski, 9. Filip Kardasz. Grali także: 3. Jakub Półrolniczak, 5. Tomasz Kowalczyk, 6. Jakub Janiszewski.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Adrian Rulczyński (Luboń).

Grano 2x25 minut.


PP: Phytopharm Klęka 0-2 Kłos Zaniemyśl

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-03 21:06

Puchar Polski - strefa poznańska - 1/16 finału
3 października 2017, 16:30 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 0-2 (0-2) Kłos Zaniemyśl
Kacper Poźniak 10, Patryk Słomczyński 27

Phytopharm: 22. Hubert Stefaniak - 18. Marcin Parus, 3. Michał Kościelniak, 16. Paweł Teterycz, 2. Damian Janiszewski (61, 15. Sebastian Dyderski) - 5. Arkadiusz Cepa, 6. Stanisław Kiel (46, 9. Filip Osiński) - 7. Emanuel Rowecki, 17. Krzysztof Zawacki (46, 14. Michał Smolarek), 8. Jakub Wolski (53, 10. Łukasz Zawacki) - 11. Igor Bródka. Nie zagrał: 4. Adam Adamczyk.
trener: Adam Parus.

Kłos: 1. Łukasz Szymkowiak - 4. Mateusz Pankowski, 6. Dominik Kościuszko, 8. Kacper Poźniak, 9. Paweł Kaźmierczak, 10. Arkadiusz Korcz, 11. Patryk Słomczyński (61, 2. Norbert Lipski), 12. Mateusz Szymański (46, 14. Jakub Wiśniewski), 16. Marcin Typański (46, 7. Marcin Szafczyk), 17. Wojciech Lipski, 18. Remigiusz Szyszka. Nie zagrali: 97. Dominik Rogowski, 3. Robert Pankowski, 13. Maciej Fujak.
trener: Maciej Fujak.

żółte kartki: Marcin Parus, Łukasz Zawacki - Mateusz Pankowski, Norbert Lipski.

sędziował: Wojciech Brenk (Gniezno) oraz Szymon Lizak (Poznań), Tomasz Nowicki (Szamotuły).

W 1/8 finału rywalem Kłosa Zaniemyśl będzie zwycięzca meczu OTPS Winogrady Poznań - Kotwica Kórnik.


Klasa A: Lechita Kłecko 1-1 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-10-01 19:18

Klasa A, grupa: Poznań I - 7. kolejka
1 października 2017, 14:00 - Kłecko (Stadion Miejski)
Lechita Kłecko 1-1 (0-0) Phytopharm Klęka
Kacper Serwatka 85 - Łukasz Zawacki 56 (k)

Lechita: 1. Daniel Wojciechowski - 4. Krzysztof Woźniak, 20. Piotr Kubasik (63, 21. Adrian Guzik), 16. Mateusz Kriger, 92. Jakub Wiśniewski - 19. Bartosz Wiśniewski (73, 17. Mikołaj Woźniak), 8. Michał Kaczor, 13. Mateusz Mikołajczyk (45, 11. Piotr Saskowski), 99. Rafał Walczak, 9. Alan Tomkowiak, 7. Kacper Serwatka. Nie zagrał: 23. Karol Kopeć.
trener: Piotr Siudziński.

Phytopharm: 1. Marcin Lewandowski - 4. Adam Adamczyk, 5. Sebastian Dyderski, 6. Stanisław Kiel, 18. Marcin Parus - 19. Michał Parus, 17. Krzysztof Zawacki - 11. Filip Osiński (46, 8. Jakub Wolski), 14. Michał Smolarek (46, 15. Patryk Idczak), 10. Łukasz Zawacki - 13. Mateusz Nowak. Nie zagrali: 22. Hubert Stefaniak, 16. Paweł Teterycz.
trener: Adam Parus.

żółte kartki: Jakub Wiśniewski, Adrian Guzik - Łukasz Zawacki.

sędziował: Jakub Gryń (Poznań).
asystenci: Szymon Filip (Poznań), Andrzej Pawlak (Września).


Archiwum aktualności


Buttony

Lubuszanin TrzciankaCKS ZbierskOrzeł Granowo

 

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pelikan Niechanowo 1:1 Clescevia Kleszczewo
IKP Olimpia Poznań 1:0 Piast Łubowo
Maratończyk Brzeźno 0:4 Pogoń Książ Wielkopolski
Lider Swarzędz 3:3 Polonia II Środa Wielkopolska
Lechita Kłecko 4:2 Stella Luboń
Kłos II Zaniemyśl 1:2 Czarni Czerniejewo
Jurand Koziegłowy 0:0 Phytopharm Klęka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Clescevia Kleszczewo - Phytopharm Klęka
Czarni Czerniejewo - Jurand Koziegłowy
Stella Luboń - Kłos II Zaniemyśl
Polonia II Środa Wielkopolska - Lechita Kłecko
Pogoń Książ Wielkopolski - Lider Swarzędz
Piast Łubowo - Maratończyk Brzeźno
Pelikan Niechanowo - IKP Olimpia Poznań

Zaprzyjaźnieni