GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Avia Kamionki - Clescevia Kleszczewo 8:2
  • Zawisza Dolsk - Czarni Czerniejewo 2:4
  • Warta II Śrem - Jurand Koziegłowy 0:3
  • Stella Luboń - Polonia Poznań 4:0
  • Kłos II Zaniemyśl - Lider Swarzędz 0:6
  • Polonia II Środa Wielkopolska - Maratończyk Brzeźno 10:0
  • Pogoń Książ Wielkopolski - Phytopharm Klęka 3:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoń Książ WielkopolskiPhytopharm Klęka
Pogoń Książ Wielkopolski 3:1 Phytopharm Klęka
2016-11-05, 14:00:00
Książ Wielkopolski
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

13

12-2016

wtorek

14

12-2016

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 280, wczoraj: 1013
ogółem: 1 343 966

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wydarzenia

Klasa A: Phytopharm Klęka 1-2 Avia Kamionki

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-11-13 16:36

Klasa A, grupa: Poznań I - 13. kolejka
13 listopada 2016, 13:00 - Klęka
Phytopharm Klęka 1-2 (0-2) Avia Kamionki
Mateusz Nowak - nieznany (2)

Phytopharm: 22. Krzysztof Gromada - 11. Patryk Idczak, 6. Stanisław Kiel, 3. Michał Kościelniak, 18. Marcin Parus - 19. Michał Parus, 2. Damian Janiszewski, 17. Krzysztof Zawacki - 7. Eryk Kowalski, 8. Jakub Wolski, 13. Mateusz Nowak. Nie zagrali: 4. Sebastian Dyderski, 5. Arkadiusz Cepa.
trener: Adam Parus.

sędziował: Adam Giełda (Śrem).
asystenci: Marcin Filip Nawrocki (Poznań), Marcin Stachowski (Poznań).


Mecz 2016-11-05, 14:00


herb Pogoń Książ Wielkopolski 3:1 herb Phytopharm Klęka
Pogoń Książ Wielkopolski   Phytopharm Klęka

Aktualności

U-11: Phytopharm Klęka 5-0 1920 Mosina

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-11-06 15:50

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań II - 10. kolejka
6 listopada 2016, 13:00 - Klęka (stadion)
Phytopharm Klęka 5-0 (3-0) 1920 Mosina
Jakub Kardasz 11, Nikodem Parus 20, Konrad Kaczmarek 25+1, 46, Adrian Wojciechowski 43

Phytopharm: 22. Norbert Miśkiewicz - 10. Jakub Kardasz, 11. Norbert Górzny, 15. Nikodem Parus - 7. Dawid Szlachetka - 3. Oskar Górzny, 14. Konrad Kaczmarek. Grali także: 4. Tomasz Szczotka, 8. Adrian Wojciechowski, 9. Filip Kardasz, 17. Szymon Szczepaniak.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Łukasz Knypiński (Poznań).

Grano 2x25 minut.

Pozostałe wyniki:
Chrobry II Gniezno 4-8 Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz 3-2 Polonia II Środa Wielkopolska


Klasa A: Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-11-05 17:04

Klasa A, grupa: Poznań I - 12. kolejka
5 listopada 2016, 14:00 - Książ Wielkopolski (Stadion Miejski)
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 (1-0) Phytopharm Klęka
Piotr Galusik 35, 59, 90+4 - Damian Janiszewski 77

Pogoń: 1. Marcin Lewandowski - 4. Mariusz Piasecki, 16. Damian Galusik, 13. Maciej Maćkowiak II, 6. Maciej Maćkowiak I - 3. Piotr Budzyń, 14. Tomasz Molka - 17. Wojciech Tomczyk, 5. Piotr Galusik, 8. Kamil Galusik - 11. Krzysztof Kuderczak (46, 10. Marcin Tomczak). Nie zagrali: 77. Hubert Stefaniak, 2. Mateusz Nowak, 9. Ryszard Stefaniak, 18. Łukasz Bazanowski.
trener: Zenon Kuderczak.

Phytopharm: 22. Krzysztof Gromada - 14. Mikołaj Janicki (65, 11. Patryk Idczak), 6. Stanisław Kiel, 3. Michał Kościelniak, 18. Marcin Parus - 15. Przemysław Kropski (78, 7. Eryk Kowalski), 17. Krzysztof Zawacki, 2. Damian Janiszewski - 8. Jakub Wolski (61, 13. Mateusz Nowak), 9. Tomasz Mikołajczak, 19. Michał Parus. Nie zagrał: 4. Sebastian Dyderski.
trener: Adam Parus.

żółte kartki: Kamil Galusik, Maciej Maćkowiak I, Mariusz Piasecki, Wojciech Tomczyk - Krzysztof Zawacki, Przemysław Kropski, Tomasz Mikołajczak.
czerwona kartka: Kamil Galusik (85. minuta, Pogoń, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Tatarski (Poznań).
asystenci: Aleksander Borowiak (Poznań), Grzegorz Ołowski (Poznań).

W kadrze meczowej Pogoni Książ Wielkopolski znajdowali się byli zawodnicy Phytopharmu Klęka - Hubert i Ryszard Stefaniakowie.


Klasa A: Phytopharm Klęka 0-0 Polonia II Środa Wielkopolska

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-10-30 16:31

Klasa A, grupa: Poznań I - 11. kolejka
30 października 2016, 13:00 - Klęka
Phytopharm Klęka 0-0 Polonia II Środa Wielkopolska

Phytopharm: 12. Arkadiusz Bartkowiak - 14. Mikołaj Janicki, 6. Stanisław Kiel, 3. Michał Kościelniak, 15. Przemysław Kropski - 2. Damian Janiszewski, 17. Krzysztof Zawacki - 8. Jakub Wolski, 19. Michał Parus, 10. Łukasz Zawacki (87, 18. Marcin Parus) - 9. Tomasz Mikołajczak (68, 13. Mateusz Nowak). Nie zagrali: 22. Krzysztof Gromada, 4. Sebastian Dyderski, 5. Arkadiusz Cepa.
trener: Adam Parus.

Polonia II: 94. Adam Biba - 2. Marek Matysiak, 5. Jan Filipiak, 6. Dawid Lisek, 8. Piotr Leporowski (66, 9. Grzegorz Filipiak), 10. Adrian Błaszak, 11. Damian Szwat (46, 23. Mateusz Stanisławski), 16. Krzysztof Kaźmierczak, 17. Mateusz Pluciński (81, 15. Szymon Puzicki), 18. Łukasz Ratajczak, 20. Wojciech Leporowski. Nie zagrał: 12. Jakub Frąckowiak.
trener: Grzegorz Burchacki.

żółte kartki: Krzysztof Zawacki, Michał Kościelniak, Stanisław Kiel - Damian Szwat.

sędziowała: Magdalena Giza (Trzemeszno).
asystenci: Wojciech Brenk (Gniezno), Tomasz Szlauderbach (Poznań).

Trenerem Polonii II Środa Wielkopolska jest były trener Phytopharmu Klęka - Grzegorz Burchacki.


U-11: Polonia II Środa Wielkopolska 2-6 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-10-29 11:10

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań II - 9. kolejka
29 października 2016, 9:00 - Środa Wielkopolska (orlik)
Polonia II Środa Wielkopolska 2-6 (1-3) Phytopharm Klęka
nieznany 12, 47 - Nikodem Parus 18, 24, Jakub Kardasz 20, Konrad Kaczmarek 29, 33 (k), Oskar Górzny 46

Phytopharm: 22. Norbert Miśkiewicz - 10. Jakub Kardasz, 11. Norbert Górzny, 15. Nikodem Parus - 7. Dawid Szlachetka - 8. Adrian Wojciechowski, 14. Konrad Kaczmarek. Grali także: 3. Oskar Górzny, 4. Tomasz Szczotka, 9. Filip Kardasz.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Eliasz Pawlak (Śrem).

Grano 2x25 minut.

Pozostałe wyniki:
1920 Mosina 2-11 Chrobry II Gniezno
Kotwica I Kórnik 10-1 Unia Swarzędz


Klasa A: Kłos II Zaniemyśl 1-1 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-10-23 14:46

Klasa A, grupa: Poznań I - 10. kolejka
23 października 2016, 11:00 - Zaniemyśl
Kłos II Zaniemyśl 1-1 (0-1) Phytopharm Klęka
Norbert Lipski 76 (k) - Przemysław Kropski 29

Kłos II: 27. Łukasz Szymkowiak - 3. Robert Pankowski (70, 15. Radosław Sobkowiak), 5. Artur Kowalski, 7. Wojciech Lipski, 9. Marcin Szafczyk, 10. Norbert Lipski, 11. Szymon Łobza, 13. Szymon Stachowiak, 14. Piotr Bartoszak (65, 8. Fabian Nowak), 17. Mateusz Stachowiak, 18. Paweł Kaźmierczak. Nie zagrali: 29. Daniel Błoszyk, 6. Łukasz Brylewski, 16. Mariusz Dylewski.
trener: Roman Niemir.

Phytopharm: 1. Krzysztof Gromada - 14. Mikołaj Janicki, 6. Stanisław Kiel, 3. Michał Kościelniak, 18. Marcin Parus (81, 16. Patryk Idczak) - 15. Przemysław Kropski, 2. Damian Janiszewski - 8. Jakub Wolski, 17. Krzysztof Zawacki, 10. Łukasz Zawacki - 9. Tomasz Mikołajczak (76, 13. Mateusz Nowak). Nie zagrał: 11. Dariusz Józefiak.
trener: Adam Parus.

żółte kartki: Mateusz Stachowiak, Norbert Lipski - Marcin Parus, Mikołaj Janicki, Przemysław Kropski.
czerwona kartka: Mateusz Stachowiak (80. minuta, Kłos II, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Przybylski (Swarzędz).
asystenci: Szymon Lizak (Poznań), Marcin Stachowski (Poznań).


U-11: Phytopharm Klęka 2-7 Chrobry II Gniezno

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-10-22 15:56

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań II - 8. kolejka
22 października 2016, 13:20 - Klęka (stadion)
Phytopharm Klęka 2-7 (1-3) Chrobry II Gniezno
Konrad Kaczmarek 15, 47 - nieznany 10, 17, 24, 28, 34, 35, 38

Phytopharm: 22. Norbert Miśkiewicz - 10. Jakub Kardasz, 11. Norbert Górzny, 15. Nikodem Parus - 17. Szymon Szczepaniak - 7. Dawid Szlachetka, 14. Konrad Kaczmarek. Grali także: 3. Oskar Górzny, 4. Tomasz Szczotka, 6. Igor Toperek, 8. Adrian Wojciechowski, 9. Filip Kardasz, 13. Ignacy Łącki.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Łukasz Chumski (Kościan).

Grano 2x25 minut.

Pozostałe wyniki:
Polonia II Środa Wielkopolska 1-7 Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz 2-6 1920 Mosina

Mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości.


Klasa A: Phytopharm Klęka 0-1 Stella Luboń

  • autor: Phytopharm Klęka, 2016-10-16 20:44

Klasa A, grupa: Poznań I - 9. kolejka
15 października 2016, 13:00 - Klęka
Phytopharm Klęka 0-1 (0-1) Stella Luboń
Mohamed Tayachi 5

Phytopharm: 12. Arkadiusz Bartkowiak - 14. Mikołaj Janicki, 3. Michał Kościelniak, 6. Stanisław Kiel, 5. Sebastian Dyderski (62, 7. Dariusz Józefiak) - 15. Przemysław Kropski, 2. Damian Janiszewski - 8. Jakub Wolski, 19. Michał Parus, 10. Łukasz Zawacki - 9. Tomasz Mikołajczak. Nie zagrał: 22. Krzysztof Gromada.
trener: Adam Parus.

Stella: 99. Mateusz Zawalski - 15. Sebastian Leonarczyk (85, 2. Piotr Schulze), 3. Adam Rybak, 16. Daniel Smulkowski, 6. Mikołaj Matyla, 18. Marcin Ogrodowczyk (88, 14. Arkadiusz Nowicki), 4. Jakub Kaźmierczak, 8. Mateusz Gajewski, 9. Paweł Biliński (75, 7. Kamil Frankowski), 17. Mohamed Tayachi, 10. Piotr Michalak (86, 11. Daniel Baran).
trener: Sebastian Kleiber.

żółta kartka: Daniel Smulkowski (Stella).

sędziował: Filip Huebner (Gniezno).
asystenci: Michał Szmytke (Poznań), Krzysztof Banasiuk (Komorniki).


Archiwum aktualności


Buttony

Lubuszanin TrzciankaCKS ZbierskOrzeł Granowo

 

Nasz partner

Reklama

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Avia Kamionki 8:2 Clescevia Kleszczewo
Zawisza Dolsk 2:4 Czarni Czerniejewo
Warta II Śrem 0:3 Jurand Koziegłowy
Stella Luboń 4:0 Polonia Poznań
Kłos II Zaniemyśl 0:6 Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska 10:0 Maratończyk Brzeźno
Pogoń Książ Wielkopolski 3:1 Phytopharm Klęka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Phytopharm Klęka - Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ Wielkopolski
Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska
Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl
Jurand Koziegłowy - Stella Luboń
Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk

Zaprzyjaźnieni