GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Avia Kamionki - Phytopharm Klęka 3:0
  • Pogoń Książ Wielkopolski - Maratończyk Brzeźno 0:2
  • Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska 0:0
  • Kłos II Zaniemyśl - Polonia Poznań 0:4
  • Stella Luboń - Jurand Koziegłowy 2:2
  • Warta II Śrem - Czarni Czerniejewo 0:9
  • Zawisza Dolsk - Clescevia Kleszczewo 5:2
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Avia KamionkiPhytopharm Klęka
Avia Kamionki 3:0 Phytopharm Klęka
2017-06-17, 17:00:00
Kamionki
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

25

06-2017

niedziela

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 491, wczoraj: 804
ogółem: 1 494 094

statystyki szczegółowe

Logowanie

Klasa A 2017/2018 gr. I

Możliwy skład grupy I klasy A w sezonie 2017/2018:

1. AP Reissa OSiR Baranowo Poznań (s) - spadek z klasy okręgowej - Poznań (wschód)
2. Pelikan Niechanowo (s) - spadek z klasy okręgowej - Poznań (wschód)
3. Czarni Czerniejewo
4. Polonia II Środa Wielkopolska
5. Stella Luboń
6. Phytopharm Klęka
7. Lider Swarzędz
8. Kłos II Zaniemyśl
9. Pogoń Książ Wielkopolski
10. Jurand Koziegłowy
11. Warta II Śrem - prawdopodobnie nie wystartuje
LUB: Maratończyk Brzeźno - prawdopodobnie utrzyma się, jeśli Warta II nie wystartuje
12. Clescevia Kleszczewo
13. Piast Łubowo (b) - awans z klasy B - Poznań I
14. Tarnovia II Tarnowo Podgórne (b) - awans z klasy B - Poznań II
LUB: IKP Olimpia Poznań (b) - awans z klasy B - Poznań I
LUB: Suchary Suchy Las - przeniesienie z klasy A - Poznań II

Sparingi - 2017/2018 (j)

Kontakt w sprawie sparingów:
kom: 730-355-335 (Marcin Parus)
e-mail: phytopharm.kleka@gmail.com
 
04.07.2017 wtorek 18:30 początek przygotowań   Klęka
08.07.2017 sobota --:00 35-LECIE KLUBU - MECZ TOWARZYSKI OLDBOJÓW  -  Klęka
08.07.2017 sobota --:00 35-LECIE KLUBU - MECZ TOWARZYSKI  -  Klęka
15/16.07.2017 (-) --:00 Antares Zalasewo - klasa B - Klęka (?)
19.07.2017 środa --:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - IV liga - Klęka
22.07.2017 sobota --:00 Polanin Strzałkowo - klasa okręgowa - Strzałkowo
29.07.2017 sobota --:00 Żaki Taczanów - klasa A - Klęka
02.08.2017 środa --:00 Sparta-Sklejka Orzechowo - klasa okręgowa - -
05/06.08.2017 (-) --:00 Orlik Miłosław - klasa A - -
12.08.2017 sobota --:00 Kłos Zaniemyśl - klasa okręgowa - Zaniemyśl
19/20 sierpnia (.) --:00 Klasa A - 1. kolejka   -

Wydarzenia

Klasa A: Avia Kamionki 3-0 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-06-17 20:36

Klasa A, grupa: Poznań I - 26. kolejka
17 czerwca 2017, 17:00 - Kamionki
Avia Kamionki 3-0 (2-0) Phytopharm Klęka
Gaweł Perz 6, Maciej Reszela 35, Hubert Wenikajtys 77

Avia: 1. Dawid Ostrowski - 2. Łukasz Kalwasiński, 3. Maciej Reszela, 4. Maciej Chochowski, 7. Kamil Zębik (71, 85. Paweł Jarecki), 8. Maciej Ciszewicz (81, 14. Kamil Danielewicz), 10. Gaweł Perz (88, 24. Bartosz Witkowski), 11. Hubert Wenikajtys, 15. Mateusz Olejniczak, 17. Michał Staszak, 20. Bartosz Kania. Nie zagrali: 19. Krzysztof Korcz, 5. Robert Rochowiak, 21. Adrian Firgolski, 22. Jakub Kaganek.
trener: Tomasz Gendera.

Phytopharm: 1. Mikołaj Parus - 4. Adam Adamczyk (61, 16. Paweł Teterycz), 3. Michał Kościelniak, 6. Stanisław Kiel, 2. Damian Janiszewski (46, 18. Marcin Parus) - 14. Patryk Idczak, 5. Arkadiusz Cepa (52, 9. Tomasz Mikołajczak), 17. Krzysztof Zawacki, 7. Eryk Kowalski - 13. Mateusz Nowak, 8. Jakub Wolski. Nie zagrali: 12. Ryszard Stefaniak, 19. Michał Parus.
trener: Adam Parus.

żółte kartki: Kamil Zębik, Gaweł Perz, Łukasz Kalwasiński - Adam Adamczyk, Tomasz Mikołajczak.

sędziował: Łukasz Dorna (Jankowice).
asystenci: Andrzej Pawlak (Września), Łukasz Knypiński (Poznań).


Mecz 2017-06-17, 17:00


herb Avia Kamionki 3:0 herb Phytopharm Klęka
Avia Kamionki   Phytopharm Klęka

Aktualności

Klasa A: Phytopharm Klęka 4-3 Pogoń Książ Wielkopolski

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-06-11 13:29

Klasa A, grupa: Poznań I - 25. kolejka
11 czerwca 2017, 11:00 - Klęka
Phytopharm Klęka 4-3 (3-2) Pogoń Książ Wielkopolski
Eryk Kowalski 9, 33, Mateusz Nowak 11, Tomasz Mikołajczak 84 - Filip Osiński 38, Kamil Galusik 41, Tomasz Molka 90

Phytopharm: 22. Hubert Stefaniak - 4. Adam Adamczyk (62, 16. Paweł Teterycz), 3. Michał Kościelniak, 6. Stanisław Kiel, 3. Michał Kościelniak, 18. Marcin Parus (46, 2. Damian Janiszewski) - 14. Patryk Idczak, 17. Krzysztof Zawacki, 19. Michał Parus (46, 10. Łukasz Zawacki; 86, 5. Sebastian Dyderski), 7. Eryk Kowalski - 13. Mateusz Nowak, 8. Jakub Wolski (53, 9. Tomasz Mikołajczak). Nie zagrał: 1. Mikołaj Parus.
trener: Adam Parus.

Pogoń: 1. Marcin Lewandowski - 4. Mariusz Piasecki, 6. Maciej Maćkowiak II, 5. Piotr Galusik, 20. Krystian Galusik (78, 3. Piotr Gurling) - 10. Marcin Tomczak, 2. Piotr Prałat, 14. Tomasz Molka, 13. Maciej Maćkowiak I (46, 17. Wojciech Tomczyk) - 22. Filip Osiński, 8. Kamil Galusik (58, 15. Hubert Antoniewicz). Nie zagrali: 12. Adam Weinert, 9. Hubert Gabrysiak, 18. Łukasz Bazanowski.
trener: Zenon Kuderczak.

żółte kartki: Eryk Kowalski - Maciej Maćkowiak II, Piotr Prałat.

sędziował: Wojciech Schoen (Poznań).
asystenci: Krzysztof Banasiuk (Komorniki), Aleksander Guzik (Poznań).


U-11: Warta Śrem 2-6 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-06-10 16:15

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań III - 10. kolejka
10 czerwca 2017, 14:00 - Śrem (orlik)
Warta Śrem 2-6 (1-2) Phytopharm Klęka
nieznany 2, Szymon Szczepaniak 50 (s) - Konrad Kaczmarek 7, 23, 28, 32, Nikodem Parus 31 (k), Szymon Szczepaniak 43

Phytopharm: 22. Norbert Miśkiewicz - 10. Jakub Kardasz, 16. Szymon Szczepaniak, 11. Norbert Górzny - 7. Dawid Szlachetka - 15. Nikodem Parus, 14. Konrad Kaczmarek. Grali także: 4. Tomasz Szczotka, 9. Filip Kardasz, 13. Ignacy Łącki.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Adam Giełda (Śrem).

Grano 2x25 minut.


Klasa A: Polonia II Środa Wielkopolska 0-3 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-06-03 18:52

Klasa A, grupa: Poznań I - 24. kolejka
3 czerwca 2017, 16:00 - Środa Wielkopolska (Stadion Średzki)
Polonia II Środa Wielkopolska 0-3 (0-2) Phytopharm Klęka
Mateusz Nowak 2, Tomasz Mikołajczak 45, Patryk Idczak 62

Polonia II: 21. Jakub Frąckowiak - 14. Szymon Puzicki, 18. Łukasz Ratajczak, 23. Mateusz Stanisławski, 9. Radosław Czech - 10. Adrian Błaszak, 19. Maciej Polody, 26. Kamil Krajewski - 8. Piotr Leporowski, 7. Aleksander Giczela (29, 17. Marcin Malinowski), 13. Szymon Grzelak. Nie zagrał: 2. Sławomir Łopatka.
trener: Grzegorz Burchacki.

Phytopharm: 22. Hubert Stefaniak (86, 1. Mikołaj Parus) - 18. Marcin Parus, 3. Michał Kościelniak, 6. Stanisław Kiel, 2. Damian Janiszewski (75, 5. Sebastian Dyderski) - 14. Patryk Idczak (63, 4. Adam Adamczyk), 17. Krzysztof Zawacki, 19. Michał Parus (51, 10. Łukasz Zawacki), 7. Eryk Kowalski (46, 15. Przemysław Kropski) - 9. Tomasz Mikołajczak (83, 11. Konrad Wolski), 13. Mateusz Nowak.
trener: Adam Parus.

żółta kartka: Mateusz Nowak.

sędziował: Tomasz Dobicki (Granowo).
asystenci: Eugeniusz Paluszak (Strykowo), Magdalena Giza (Trzemeszno).

Trenerem Polonii II Środa Wlkp. jest były trener Phytopharmu Klęka - Grzegorz Burchacki.


U-11: Phytopharm Klęka 12-0 Clescevia Kleszczewo

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-06-03 13:28

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań III - 9. kolejka
3 czerwca 2017, 11:00 - Klęka (stadion)
Phytopharm Klęka 12-0 (5-0) Clescevia Kleszczewo
Konrad Kaczmarek 1, 32, 39, 41, 49, Jakub Janiszewski 3, 4, 14, Norbert Górzny 24, 27, Nikodem Parus 30, Tomasz Szczotka 40

Phytopharm: 22. Norbert Miśkiewicz - 7. Dawid Szlachetka, 16. Szymon Szczepaniak, 15. Nikodem Parus - 14. Konrad Kaczmarek - 6. Jakub Janiszewski, 9. Filip Kardasz. Grali także: 3. Oskar Górzny, 4. Tomasz Szczotka, 8. Adrian Wojciechowski, 10. Jakub Kardasz, 11. Norbert Górzny.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Mikołaj Szelejewski (Poznań).

Grano 2x25 minut.

Mecz rozpoczął się z 10-minutowym z powodu spóźnienia sędziego.

Trenerem Clescevii Kleszczewo jest były trener Herbapolu Klęka - Tadeusz Płotka.


Trwają prace modernizacyjne na stadionie

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-06-01 20:38

Na stadionie w Klęce trwają prace modernizacyjne, których celem jest unowocześnienie obiektu. Już jakiś czas temu miały miejsce działania związane z uporządkowaniem trybun, a w ubiegłym tygodniu w świetlicy wydzielone zostało dodatkowe pomieszczenie na sprzęt treningowy. W najbliższych dniach odbędą się prace związane z montażem nowych wiat dla zawodników rezerwowych zakupionych przez Gminę Nowe Miasto nad Wartą. Od rundy wiosennej nasz klub dysponuje także nowym wózkiem do malowania linii.


Klasa A: Phytopharm Klęka 1-2 Kłos II Zaniemyśl

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-05-28 16:06

Klasa A, grupa: Poznań I - 23. kolejka
28 maja 2017, 13:00 - Klęka
Phytopharm Klęka 1-2 (0-2) Kłos II Zaniemyśl
Krzysztof Zawacki 53 - Marcin Dębicki 13, 24

Phytopharm: 12. Ryszard Stefaniak - 16. Paweł Teterycz (46, 17. Krzysztof Zawacki), 6. Stanisław Kiel (46, 3. Michał Kościelniak), 18. Marcin Parus, 2. Damian Janiszewski (67, 5. Sebastian Dyderski) - 7. Eryk Kowalski, 14. Patryk Idczak, 19. Michał Parus, 10. Łukasz Zawacki - 9. Tomasz Mikołajczak (46, 13. Mateusz Nowak), 8. Jakub Wolski. Nie zagrał: 1. Mikołaj Parus.
trener: Adam Parus.

Kłos II: 29. Daniel Błoszyk - 5. Łukasz Brylewski (78, 69. Paweł Cyka), 6. Paweł Kaźmierczak, 7. Wojciech Lipski, 10. Marcin Dębicki, 11. Norbert Lipski, 13. Szymon Stachowiak, 15. Radosław Sobkowiak, 19. Marcin Szafczyk, 25. Krzysztof Tomaszewski, 74. Artur Kowalski. Nie zagrali: 4. Daniel Zdrojkowski, 8. Szymon Łobza, 20. Jędrzej Sobkowiak.
trener: Roman Niemir.

żółte kartki: Damian Janiszewski, Marcin Parus, Jakub Wolski - Norbert Lipski, Radosław Sobkowiak.
czerwona kartka: Jakub Wolski (po meczu, Phytopharm, za drugą żółtą).

sędziował: Marcin Łuczak (Środa Wielkopolska).
asystenci: Mariusz Sikorski (Gniezno), Maciej Kasperkowicz (Mosina).


U-11: Phytopharm Klęka 1-7 Warta II Poznań

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-05-27 14:47

E1 Orlik - III liga okręgowa, grupa: Poznań III - 8. kolejka
27 maja 2017, 13:00 - Klęka (stadion)
Phytopharm Klęka 1-7 (1-3) Warta II Poznań
Dawid Szlachetka 10 - Adrian Zwoliński 16, 25, 44, Kacper Maciejewski 20, Dominik Leśniczak 29, 49, Wojciech Karasiewicz 30

Phytopharm: 22. Norbert Miśkiewicz - 11. Norbert Górzny, 16. Szymon Szczepaniak, 8. Adrian Wojciechowski - 7. Dawid Szlachetka - 15. Nikodem Parus, 14. Konrad Kaczmarek. Grali także: 3. Oskar Górzny, 4. Tomasz Szczotka, 6. Jakub Janiszewski, 9. Filip Kardasz, 10. Jakub Kardasz.
trener: Marcin Parus.

sędziował: Michał Waskowski (Komorniki).

Grano 2x25 minut.


Archiwum aktualności


Buttony

Lubuszanin TrzciankaCKS ZbierskOrzeł Granowo

 

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Avia Kamionki 3:0 Phytopharm Klęka
Pogoń Książ Wielkopolski 0:2 Maratończyk Brzeźno
Lider Swarzędz 0:0 Polonia II Środa Wielkopolska
Kłos II Zaniemyśl 0:4 Polonia Poznań
Stella Luboń 2:2 Jurand Koziegłowy
Warta II Śrem 0:9 Czarni Czerniejewo
Zawisza Dolsk 5:2 Clescevia Kleszczewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Zaprzyjaźnieni