GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lechita Kłecko - Clescevia Kleszczewo 2:3
  • Lider Swarzędz - Kłos II Zaniemyśl 9:1
  • Maratończyk Brzeźno - Jurand Koziegłowy 2:2
  • IKP Olimpia Poznań - Phytopharm Klęka 2:1
  • Pelikan Niechanowo - Czarni Czerniejewo 1:1
  • Piast Łubowo - Stella Luboń 1:0
  • Pogoń Książ Wielkopolski - Polonia II Środa Wielkopolska 0:4
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaMaratończyk Brzeźno
Phytopharm Klęka   Maratończyk Brzeźno
2018-04-28, 16:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

IKP Olimpia PoznańPhytopharm Klęka
IKP Olimpia Poznań 2:1 Phytopharm Klęka
2018-04-21, 16:00:00
Poznań (boisko ZSMS nr 2 przy al. Armii Poznań)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

Phytopharm Klęka - Maratończyk Brzeźno - 16:00

Avia I Kamionki U - 11 - Phytopharm Klęka U - 11 - 10:00

Rancho Topola (oldboje) - Phytopharm Klęka (oldboje) - 00:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Lider Swarzędz - Phytopharm Klęka - 13:00

02

05-2018

środa

03

05-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 287, wczoraj: 617
ogółem: 1 690 485

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-25 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) 5:1 Avia Kamionki (oldboje) zobacz ›
2017-09-25 Rancho Topola (oldboje) 7:3 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) zobacz ›
2017-09-28 Korona Zakrzewo (oldboje) 2:6 Lipno Stęszew (oldboje) zobacz ›
2017-09-30 Phytopharm Klęka (oldboje) 2:3 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) relacja ›
2017-10-06 Korona Zakrzewo (oldboje) 1:11 Rancho Topola (oldboje) zobacz ›
2017-10-06 Lipno Stęszew (oldboje) 2:2 Avia Kamionki (oldboje) zobacz ›
2017-10-09 Rancho Topola (oldboje) Lipno Stęszew (oldboje) 17:00
2017-10-09 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 3:2 Korona Zakrzewo (oldboje) zobacz ›
2017-10-15 Avia Kamionki (oldboje) 2:1 Phytopharm Klęka (oldboje) relacja ›
2017-10-16 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) 11:2 Korona Zakrzewo (oldboje) zobacz ›
2017-10-20 Lipno Stęszew (oldboje) 3:2 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) zobacz ›
2018-03-01 Phytopharm Klęka (oldboje) Rancho Topola (oldboje) 00:00
2017-10-13 Lipno Stęszew (oldboje) 4:5 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) zobacz ›
2017-10-28 Korona Zakrzewo (oldboje) 3:1 Avia Kamionki (oldboje) zobacz ›
2017-10-29 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) Phytopharm Klęka (oldboje) 17:00
Avia Kamionki (oldboje) Rancho Topola (oldboje) 00:00
2017-10-30 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 15:00
2017-11-12 Phytopharm Klęka (oldboje) Korona Zakrzewo (oldboje) 12:00
Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) Avia Kamionki (oldboje) 00:00
2017-11-04 Lipno Stęszew (oldboje) Phytopharm Klęka (oldboje) 14:00
2017-11-10 Rancho Topola (oldboje) 5:1 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) zobacz ›
2018-04-06 Lipno Stęszew (oldboje) 7:0 Korona Zakrzewo (oldboje) zobacz ›
2018-04-07 Avia Kamionki (oldboje) 1:2 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) zobacz ›
2018-04-20 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 2:6 Rancho Topola (oldboje) zobacz ›
2018-04-14 Rancho Topola (oldboje) Korona Zakrzewo (oldboje) 00:00
2018-04-16 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) 3:0 Phytopharm Klęka (oldboje) relacja ›
2018-04-17 Avia Kamionki (oldboje) 2:5 Lipno Stęszew (oldboje) zobacz ›
10  2018-04-20 Lipno Stęszew (oldboje) Rancho Topola (oldboje) 18:00
10  2018-04-21 Phytopharm Klęka (oldboje) 4:0 Avia Kamionki (oldboje) relacja ›
10  2018-04-21 Korona Zakrzewo (oldboje) Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 00:00
11  2018-04-28 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) Lipno Stęszew (oldboje) 00:00
11  2018-04-28 Rancho Topola (oldboje) Phytopharm Klęka (oldboje) 00:00
11  2018-04-28 Korona Zakrzewo (oldboje) OTPS Winogrady Poznań (oldboje) 00:00
12  2018-05-12 Phytopharm Klęka (oldboje) Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 00:00
12  2018-05-12 Avia Kamionki (oldboje) Korona Zakrzewo (oldboje) 00:00
12  2018-05-14 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) Lipno Stęszew (oldboje) 18:00
13  2018-05-18 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) OTPS Winogrady Poznań (oldboje) 18:00
13  2018-05-19 Korona Zakrzewo (oldboje) Phytopharm Klęka (oldboje) 00:00
13  2018-05-19 Rancho Topola (oldboje) Avia Kamionki (oldboje) 00:00
14  2018-05-26 Avia Kamionki (oldboje) Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 00:00
14  2018-05-26 Phytopharm Klęka (oldboje) Lipno Stęszew (oldboje) 00:00
14  2018-05-28 OTPS Winogrady Poznań (oldboje) Rancho Topola (oldboje) 18:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-20 Phytopharm Klęka (oldboje) 2:4 GKS Gułtowy relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-08 Phytopharm Klęka (oldboje) 7:4 Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) relacja ›

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Lechita Kłecko 2:3 Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz 9:1 Kłos II Zaniemyśl
Maratończyk Brzeźno 2:2 Jurand Koziegłowy
IKP Olimpia Poznań 2:1 Phytopharm Klęka
Pelikan Niechanowo 1:1 Czarni Czerniejewo
Piast Łubowo 1:0 Stella Luboń
Pogoń Książ Wielkopolski 0:4 Polonia II Środa Wielkopolska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Clescevia Kleszczewo - Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska - Piast Łubowo
Stella Luboń - Pelikan Niechanowo
Czarni Czerniejewo - IKP Olimpia Poznań
Phytopharm Klęka - Maratończyk Brzeźno
Jurand Koziegłowy - Lider Swarzędz
Kłos II Zaniemyśl - Lechita Kłecko

Zaprzyjaźnieni