GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Maratończyk Brzeźno - Clescevia Kleszczewo 2:6
  • Lider Swarzędz - IKP Olimpia Poznań 2:4
  • Lechita Kłecko - Pelikan Niechanowo 4:0
  • Kłos II Zaniemyśl - Piast Łubowo 3:3
  • Jurand Koziegłowy - Pogoń Książ Wielkopolski 1:1
  • Phytopharm Klęka - Polonia II Środa Wielkopolska 2:1
  • Czarni Czerniejewo - Stella Luboń 4:1
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaGKS Rzgów
mecz towarzyski
Phytopharm Klęka   GKS Rzgów
2018-02-04, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaPolonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska
2017-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

19:45 - trening (hala - Nowe Miasto)

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

19:45 - trening (hala - Nowe Miasto)

26

01-2018

piątek

18:15 - trening (hala - Nowe Miasto)

27

01-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 190, wczoraj: 859
ogółem: 1 638 671

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Pogoń Książ Wielkopolski 1:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2017-08-19 Piast Łubowo 6:1 Jurand Koziegłowy zobacz ›
2017-08-19 Pelikan Niechanowo 0:3 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2017-08-20 Polonia II Środa Wielkopolska 0:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2017-08-20 Maratończyk Brzeźno 3:0 Lider Swarzędz zobacz ›
2017-08-23 IKP Olimpia Poznań 3:0 Lechita Kłecko zobacz ›
2017-09-06 Stella Luboń 1:2 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2017-08-26 Kłos II Zaniemyśl 0:2 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2017-08-26 Jurand Koziegłowy 2:4 Pelikan Niechanowo zobacz ›
2017-08-26 Czarni Czerniejewo 9:2 Pogoń Książ Wielkopolski zobacz ›
2017-08-27 Clescevia Kleszczewo 4:2 Lider Swarzędz zobacz ›
2017-08-27 Lechita Kłecko 1:2 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2017-08-27 Phytopharm Klęka 2:1 Piast Łubowo relacja ›
2017-11-18 Polonia II Środa Wielkopolska 3:2 Stella Luboń zobacz ›
2017-09-01 Jurand Koziegłowy 1:1 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2017-09-02 Pogoń Książ Wielkopolski 3:1 Stella Luboń zobacz ›
2017-09-02 Piast Łubowo 0:4 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2017-09-02 Pelikan Niechanowo 1:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2017-09-03 Polonia II Środa Wielkopolska 6:0 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2017-09-03 Maratończyk Brzeźno 1:1 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2017-09-03 Lider Swarzędz 3:1 Lechita Kłecko zobacz ›
2017-09-09 Jurand Koziegłowy 1:1 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2017-09-09 Czarni Czerniejewo 0:1 Pelikan Niechanowo zobacz ›
2017-09-09 Stella Luboń 2:4 Piast Łubowo zobacz ›
2017-09-10 Clescevia Kleszczewo 2:3 Lechita Kłecko zobacz ›
2017-09-10 Kłos II Zaniemyśl 0:3 Lider Swarzędz zobacz ›
2017-09-10 Phytopharm Klęka 1:1 IKP Olimpia Poznań relacja ›
2017-09-10 Polonia II Środa Wielkopolska 6:0 Pogoń Książ Wielkopolski zobacz ›
2017-09-16 Pogoń Książ Wielkopolski 6:2 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2017-09-16 Piast Łubowo 2:4 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
2017-09-16 Pelikan Niechanowo 2:2 Stella Luboń zobacz ›
2017-09-16 IKP Olimpia Poznań 3:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2017-09-16 Lider Swarzędz 1:1 Jurand Koziegłowy zobacz ›
2017-09-16 Lechita Kłecko 4:0 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2017-09-17 Maratończyk Brzeźno 0:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2017-09-23 Jurand Koziegłowy 1:1 Lechita Kłecko zobacz ›
2017-09-23 Stella Luboń 0:3 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2017-09-23 Pogoń Książ Wielkopolski 5:5 Piast Łubowo zobacz ›
2017-09-24 Clescevia Kleszczewo 1:0 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2017-09-24 Phytopharm Klęka 0:0 Lider Swarzędz relacja ›
2017-09-24 Czarni Czerniejewo 7:0 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2017-09-24 Polonia II Środa Wielkopolska 0:0 Pelikan Niechanowo zobacz ›
2017-09-30 Piast Łubowo 3:1 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2017-09-30 IKP Olimpia Poznań 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
2017-09-30 Lider Swarzędz 3:7 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2017-10-01 Pelikan Niechanowo 9:1 Pogoń Książ Wielkopolski zobacz ›
2017-10-01 Maratończyk Brzeźno 2:2 Stella Luboń zobacz ›
2017-10-01 Lechita Kłecko 1:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2017-10-01 Kłos II Zaniemyśl 2:2 Jurand Koziegłowy zobacz ›
2017-10-07 Phytopharm Klęka 2:0 Kłos II Zaniemyśl relacja ›
2017-10-07 Czarni Czerniejewo 8:4 Lechita Kłecko zobacz ›
2017-10-07 Stella Luboń 2:6 Lider Swarzędz zobacz ›
2017-10-07 Pogoń Książ Wielkopolski 1:4 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2017-10-07 Piast Łubowo 0:0 Pelikan Niechanowo zobacz ›
2017-10-08 Clescevia Kleszczewo 1:3 Jurand Koziegłowy zobacz ›
2017-10-08 Polonia II Środa Wielkopolska 9:0 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2017-10-14 Pelikan Niechanowo 1:1 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2017-10-14 IKP Olimpia Poznań 1:0 Piast Łubowo zobacz ›
2017-10-15 Maratończyk Brzeźno 0:4 Pogoń Książ Wielkopolski zobacz ›
2017-10-15 Lider Swarzędz 3:3 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
2017-10-15 Lechita Kłecko 4:2 Stella Luboń zobacz ›
2017-10-15 Kłos II Zaniemyśl 1:2 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2017-10-15 Jurand Koziegłowy 0:0 Phytopharm Klęka relacja ›
10  2017-10-21 Czarni Czerniejewo 8:3 Jurand Koziegłowy zobacz ›
10  2017-10-21 Stella Luboń 2:1 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
10  2017-10-21 Pogoń Książ Wielkopolski 2:1 Lider Swarzędz zobacz ›
10  2017-10-21 Piast Łubowo 4:1 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
10  2017-10-21 Pelikan Niechanowo 3:2 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
10  2017-10-22 Clescevia Kleszczewo 1:2 Phytopharm Klęka relacja ›
10  2017-10-22 Polonia II Środa Wielkopolska 2:1 Lechita Kłecko zobacz ›
11  2017-10-28 IKP Olimpia Poznań 5:0 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
11  2017-10-28 Lider Swarzędz 9:1 Piast Łubowo zobacz ›
11  2017-10-29 Kłos II Zaniemyśl 0:4 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
11  2017-10-29 Jurand Koziegłowy 1:1 Stella Luboń zobacz ›
11  2017-10-29 Phytopharm Klęka 1:5 Czarni Czerniejewo relacja ›
11  2017-11-18 Lechita Kłecko 1:3 Pogoń Książ Wielkopolski zobacz ›
11  2017-11-19 Maratończyk Brzeźno 1:3 Pelikan Niechanowo zobacz ›
12  2017-11-04 Pogoń Książ Wielkopolski 2:1 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
12  2017-11-04 Piast Łubowo 0:2 Lechita Kłecko zobacz ›
12  2017-11-04 Pelikan Niechanowo 1:2 Lider Swarzędz zobacz ›
12  2017-11-04 IKP Olimpia Poznań 2:0 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
12  2017-11-05 Clescevia Kleszczewo 0:1 Czarni Czerniejewo zobacz ›
12  2017-11-05 Polonia II Środa Wielkopolska 5:0 Jurand Koziegłowy zobacz ›
12  2018-03-24 Stella Luboń Phytopharm Klęka 14:00
13  2017-11-10 Lider Swarzędz 2:4 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
13  2017-11-11 Maratończyk Brzeźno 2:6 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
13  2017-11-11 Lechita Kłecko 4:0 Pelikan Niechanowo zobacz ›
13  2017-11-11 Kłos II Zaniemyśl 3:3 Piast Łubowo zobacz ›
13  2017-11-11 Jurand Koziegłowy 1:1 Pogoń Książ Wielkopolski zobacz ›
13  2017-11-11 Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska relacja ›
13  2017-11-11 Czarni Czerniejewo 4:1 Stella Luboń zobacz ›
14  2018-03-31 Clescevia Kleszczewo Stella Luboń 17:00
14  2018-03-31 Czarni Czerniejewo Polonia II Środa Wielkopolska 18:00
14  2018-03-31 Phytopharm Klęka Pogoń Książ Wielkopolski 17:00
14  2018-03-31 Jurand Koziegłowy Piast Łubowo 16:00
14  2018-03-31 Kłos II Zaniemyśl Pelikan Niechanowo 16:00
14  2018-03-31 Lechita Kłecko IKP Olimpia Poznań 21:00
14  2018-03-31 Lider Swarzędz Maratończyk Brzeźno 14:00
15  2018-04-07 Lider Swarzędz Clescevia Kleszczewo 16:00
15  2018-04-07 Maratończyk Brzeźno Lechita Kłecko 15:00
15  2018-04-07 IKP Olimpia Poznań Kłos II Zaniemyśl 17:00
15  2018-04-07 Pelikan Niechanowo Jurand Koziegłowy 16:00
15  2018-04-07 Piast Łubowo Phytopharm Klęka 13:00
15  2018-04-07 Pogoń Książ Wielkopolski Czarni Czerniejewo 17:00
15  2018-04-07 Stella Luboń Polonia II Środa Wielkopolska 14:00
16  2018-04-14 Clescevia Kleszczewo Polonia II Środa Wielkopolska 15:00
16  2018-04-14 Stella Luboń Pogoń Książ Wielkopolski 17:00
16  2018-04-14 Czarni Czerniejewo Piast Łubowo 16:00
16  2018-04-14 Phytopharm Klęka Pelikan Niechanowo 16:30
16  2018-04-14 IKP Olimpia Poznań Jurand Koziegłowy 17:30
16  2018-04-14 Kłos II Zaniemyśl Maratończyk Brzeźno 14:00
16  2018-04-14 Lechita Kłecko Lider Swarzędz 12:15
17  2018-04-21 Lechita Kłecko Clescevia Kleszczewo 16:00
17  2018-04-21 Lider Swarzędz Kłos II Zaniemyśl 11:00
17  2018-04-21 Maratończyk Brzeźno Jurand Koziegłowy 11:00
17  2018-04-21 IKP Olimpia Poznań Phytopharm Klęka 13:00
17  2018-04-21 Pelikan Niechanowo Czarni Czerniejewo 16:00
17  2018-04-21 Piast Łubowo Stella Luboń 17:00
17  2018-04-21 Pogoń Książ Wielkopolski Polonia II Środa Wielkopolska 15:00
18  2018-04-28 Clescevia Kleszczewo Pogoń Książ Wielkopolski 16:00
18  2018-04-28 Polonia II Środa Wielkopolska Piast Łubowo 16:00
18  2018-04-28 Stella Luboń Pelikan Niechanowo 16:00
18  2018-04-28 Czarni Czerniejewo IKP Olimpia Poznań 15:00
18  2018-04-28 Phytopharm Klęka Maratończyk Brzeźno 14:00
18  2018-04-28 Jurand Koziegłowy Lider Swarzędz 17:00
18  2018-04-28 Kłos II Zaniemyśl Lechita Kłecko 14:00
19  2018-05-01 Kłos II Zaniemyśl Clescevia Kleszczewo 15:00
19  2018-05-01 Lechita Kłecko Jurand Koziegłowy 14:00
19  2018-05-01 Lider Swarzędz Phytopharm Klęka 13:00
19  2018-05-01 Maratończyk Brzeźno Czarni Czerniejewo 17:00
19  2018-05-01 IKP Olimpia Poznań Stella Luboń 16:00
19  2018-05-01 Pelikan Niechanowo Polonia II Środa Wielkopolska 15:00
19  2018-05-01 Piast Łubowo Pogoń Książ Wielkopolski 16:00
20  2018-05-05 Clescevia Kleszczewo Piast Łubowo 16:00
20  2018-05-05 Pogoń Książ Wielkopolski Pelikan Niechanowo 12:00
20  2018-05-05 Polonia II Środa Wielkopolska IKP Olimpia Poznań 15:00
20  2018-05-05 Stella Luboń Maratończyk Brzeźno 14:00
20  2018-05-05 Czarni Czerniejewo Lider Swarzędz 17:00
20  2018-05-05 Phytopharm Klęka Lechita Kłecko 14:00
20  2018-05-05 Jurand Koziegłowy Kłos II Zaniemyśl 11:00
21  2018-05-12 Jurand Koziegłowy Clescevia Kleszczewo 15:00
21  2018-05-12 Kłos II Zaniemyśl Phytopharm Klęka 16:00
21  2018-05-12 Lechita Kłecko Czarni Czerniejewo 16:00
21  2018-05-12 Lider Swarzędz Stella Luboń 16:00
21  2018-05-12 Maratończyk Brzeźno Polonia II Środa Wielkopolska 15:00
21  2018-05-12 IKP Olimpia Poznań Pogoń Książ Wielkopolski 16:00
21  2018-05-12 Pelikan Niechanowo Piast Łubowo 16:00
22  2018-05-19 Clescevia Kleszczewo Pelikan Niechanowo 15:00
22  2018-05-19 Piast Łubowo IKP Olimpia Poznań 15:00
22  2018-05-19 Pogoń Książ Wielkopolski Maratończyk Brzeźno 14:00
22  2018-05-19 Polonia II Środa Wielkopolska Lider Swarzędz 12:15
22  2018-05-19 Stella Luboń Lechita Kłecko 14:00
22  2018-05-19 Czarni Czerniejewo Kłos II Zaniemyśl 11:00
22  2018-05-19 Phytopharm Klęka Jurand Koziegłowy 11:00
23  2018-05-26 Phytopharm Klęka Clescevia Kleszczewo 15:00
23  2018-05-26 Jurand Koziegłowy Czarni Czerniejewo 16:00
23  2018-05-26 Kłos II Zaniemyśl Stella Luboń 15:00
23  2018-05-26 Lechita Kłecko Polonia II Środa Wielkopolska 14:00
23  2018-05-26 Lider Swarzędz Pogoń Książ Wielkopolski 15:00
23  2018-05-26 Maratończyk Brzeźno Piast Łubowo 17:00
23  2018-05-26 IKP Olimpia Poznań Pelikan Niechanowo 15:00
24  2018-06-02 Clescevia Kleszczewo IKP Olimpia Poznań 14:00
24  2018-06-02 Pelikan Niechanowo Maratończyk Brzeźno 13:00
24  2018-06-02 Piast Łubowo Lider Swarzędz 17:00
24  2018-06-02 Pogoń Książ Wielkopolski Lechita Kłecko 13:00
24  2018-06-02 Polonia II Środa Wielkopolska Kłos II Zaniemyśl 11:00
24  2018-06-02 Stella Luboń Jurand Koziegłowy 11:00
24  2018-06-02 Czarni Czerniejewo Phytopharm Klęka 13:00
25  2018-06-09 Czarni Czerniejewo Clescevia Kleszczewo 14:00
25  2018-06-09 Phytopharm Klęka Stella Luboń 14:00
25  2018-06-09 Jurand Koziegłowy Polonia II Środa Wielkopolska 13:00
25  2018-06-09 Kłos II Zaniemyśl Pogoń Książ Wielkopolski 14:00
25  2018-06-09 Lechita Kłecko Piast Łubowo 14:00
25  2018-06-09 Lider Swarzędz Pelikan Niechanowo 13:00
25  2018-06-09 Maratończyk Brzeźno IKP Olimpia Poznań 16:30
26  2018-06-17 Clescevia Kleszczewo Maratończyk Brzeźno 12:00
26  2018-06-17 IKP Olimpia Poznań Lider Swarzędz 18:00
26  2018-06-17 Pelikan Niechanowo Lechita Kłecko 11:00
26  2018-06-17 Piast Łubowo Kłos II Zaniemyśl 11:00
26  2018-06-17 Pogoń Książ Wielkopolski Jurand Koziegłowy 11:00
26  2018-06-17 Polonia II Środa Wielkopolska Phytopharm Klęka 14:00
26  2018-06-17 Stella Luboń Czarni Czerniejewo 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-06 Przemysław Poznań 1:5 Phytopharm Klęka relacja ›
---  2017-09-20 Phytopharm Klęka 2:0 Wielkopolska Komorniki relacja ›
---  2017-10-03 Phytopharm Klęka 0:2 Kłos Zaniemyśl relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-08 Phytopharm Klęka 1:10 Polonia Środa Wielkopolska relacja ›
2017-07-16 Phytopharm Klęka 6:1 Antares Zalasewo relacja ›
2017-07-19 Phytopharm Klęka 2:3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski relacja ›
2017-07-22 Polanin Strzałkowo 2:4 Phytopharm Klęka relacja ›
2017-07-29 Phytopharm Klęka 5:0 Żaki Taczanów relacja ›
2017-08-02 Sparta-Sklejka Orzechowo 0:4 Phytopharm Klęka relacja ›
2017-08-06 Phytopharm Klęka 4:2 Orlik Miłosław relacja ›
2017-08-15 Kłos Zaniemyśl 5:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-02-04 Phytopharm Klęka GKS Rzgów 15:00
2018-02-11 Antares Zalasewo Phytopharm Klęka 20:00
2018-02-13 Phytopharm Klęka GKS Żerków 20:00
2018-02-18 Phytopharm Klęka Polanin Strzałkowo 12:00
2018-02-24 Warta Śrem Phytopharm Klęka 14:30
2018-03-03 Warta Pyzdry Phytopharm Klęka 00:00
2018-03-11 Phytopharm Klęka Gladiatorzy Pieruszyce 00:00
2018-03-18 Phytopharm Klęka LZS Cielcza 15:00

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Maratończyk Brzeźno 2:6 Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz 2:4 IKP Olimpia Poznań
Lechita Kłecko 4:0 Pelikan Niechanowo
Kłos II Zaniemyśl 3:3 Piast Łubowo
Jurand Koziegłowy 1:1 Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo 4:1 Stella Luboń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Clescevia Kleszczewo - Stella Luboń
Czarni Czerniejewo - Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka - Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy - Piast Łubowo
Kłos II Zaniemyśl - Pelikan Niechanowo
Lechita Kłecko - IKP Olimpia Poznań
Lider Swarzędz - Maratończyk Brzeźno

Zaprzyjaźnieni