GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Poznańska 13 Poznań - Phytopharm Klęka 1:4
  • Czarni Czerniejewo - Lider Swarzędz 3:1
  • Warta Śrem - IKP Olimpia Poznań 6:1
  • Szturm Junikowo Poznań - Orkan Jarosławiec 2:3
  • Canarinhos Skórzewo - Piast Kobylnica 2:1
  • Kłos Zaniemyśl - Polonia II Środa Wielkopolska 4:3
  • Wielkopolska Komorniki - Avia Kamionki 2:6
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaCzarni Czerniejewo
Phytopharm Klęka   Czarni Czerniejewo
2018-09-30, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Poznańska 13 PoznańPhytopharm Klęka
Poznańska 13 Poznań 1:4 Phytopharm Klęka
2018-09-23, 14:00:00
Poznań (boisko ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

17:45 - trening (stadion)

26

09-2018

środa

22 urodziny obchodzi Patryk Idczak

27

09-2018

czwartek

17:45 - trening (stadion)

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Avia Kamionki (oldboje) - Phytopharm Klęka (oldboje) - 16:00

30

09-2018

niedziela

Phytopharm Klęka - Czarni Czerniejewo - 15:00

01

10-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 290, wczoraj: 848
ogółem: 1 795 951

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Kłos Zaniemyśl 2:1 Szturm Junikowo Poznań zobacz ›
2018-08-18 Orkan Jarosławiec 0:4 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2018-08-19 Wielkopolska Komorniki 2:7 Warta Śrem zobacz ›
2018-08-19 Avia Kamionki 1:5 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2018-08-19 Polonia II Środa Wielkopolska 2:0 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-08-19 Piast Kobylnica 1:1 Lider Swarzędz zobacz ›
2018-11-18 Poznańska 13 Poznań Canarinhos Skórzewo 14:00
2018-08-25 Lider Swarzędz 3:0 Orkan Jarosławiec zobacz ›
2018-08-25 Czarni Czerniejewo 1:0 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
2018-08-25 Warta Śrem 0:3 Avia Kamionki zobacz ›
2018-08-25 Kłos Zaniemyśl 1:0 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2018-08-26 Poznańska 13 Poznań 2:2 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2018-08-26 Phytopharm Klęka 3:1 Piast Kobylnica relacja ›
2018-08-26 Szturm Junikowo Poznań 4:2 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
2018-09-01 Kłos Zaniemyśl 4:1 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
2018-09-01 Avia Kamionki 4:1 Szturm Junikowo Poznań zobacz ›
2018-09-01 IKP Olimpia Poznań 0:1 Lider Swarzędz zobacz ›
2018-09-02 Wielkopolska Komorniki 3:1 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2018-09-02 Polonia II Środa Wielkopolska 2:3 Warta Śrem zobacz ›
2018-09-02 Piast Kobylnica 1:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2018-09-02 Orkan Jarosławiec 2:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-09-08 Warta Śrem 1:2 Piast Kobylnica zobacz ›
2018-09-08 Canarinhos Skórzewo 1:4 Avia Kamionki zobacz ›
2018-09-08 Kłos Zaniemyśl 6:2 Wielkopolska Komorniki zobacz ›
2018-09-09 Poznańska 13 Poznań 0:3 Lider Swarzędz zobacz ›
2018-09-09 Phytopharm Klęka 2:1 IKP Olimpia Poznań relacja ›
2018-09-09 Czarni Czerniejewo 5:0 Orkan Jarosławiec zobacz ›
2018-09-09 Szturm Junikowo Poznań 1:4 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
2018-09-15 Piast Kobylnica 2:1 Szturm Junikowo Poznań zobacz ›
2018-09-15 Orkan Jarosławiec 0:3 Warta Śrem zobacz ›
2018-09-15 IKP Olimpia Poznań 1:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2018-09-15 Lider Swarzędz 1:0 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-09-16 Wielkopolska Komorniki 0:1 Poznańska 13 Poznań zobacz ›
2018-09-16 Avia Kamionki 3:3 Kłos Zaniemyśl zobacz ›
2018-09-16 Polonia II Środa Wielkopolska 1:0 Canarinhos Skórzewo zobacz ›
2018-09-22 Czarni Czerniejewo 3:1 Lider Swarzędz zobacz ›
2018-09-22 Warta Śrem 6:1 IKP Olimpia Poznań zobacz ›
2018-09-22 Canarinhos Skórzewo 2:1 Piast Kobylnica zobacz ›
2018-09-22 Kłos Zaniemyśl 4:3 Polonia II Środa Wielkopolska zobacz ›
2018-09-23 Poznańska 13 Poznań 1:4 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-09-23 Szturm Junikowo Poznań 2:3 Orkan Jarosławiec zobacz ›
2018-09-23 Wielkopolska Komorniki 2:6 Avia Kamionki zobacz ›
2018-09-29 Avia Kamionki Poznańska 13 Poznań 16:00
2018-09-29 Piast Kobylnica Kłos Zaniemyśl 16:00
2018-09-29 Orkan Jarosławiec Canarinhos Skórzewo 15:00
2018-09-29 IKP Olimpia Poznań Szturm Junikowo Poznań 14:00
2018-09-29 Lider Swarzędz Warta Śrem 00:00
2018-09-30 Polonia II Środa Wielkopolska Wielkopolska Komorniki 11:00
2018-09-30 Phytopharm Klęka Czarni Czerniejewo 15:00
2018-10-06 Warta Śrem Phytopharm Klęka 16:00
2018-10-06 Canarinhos Skórzewo IKP Olimpia Poznań 00:00
2018-10-06 Kłos Zaniemyśl Orkan Jarosławiec 16:00
2018-10-06 Wielkopolska Komorniki Piast Kobylnica 00:00
2018-10-06 Avia Kamionki Polonia II Środa Wielkopolska 15:00
2018-10-07 Poznańska 13 Poznań Czarni Czerniejewo 14:00
2018-10-07 Szturm Junikowo Poznań Lider Swarzędz 11:00
2018-10-13 Piast Kobylnica Avia Kamionki 15:00
2018-10-13 Orkan Jarosławiec Wielkopolska Komorniki 15:00
2018-10-13 IKP Olimpia Poznań Kłos Zaniemyśl 14:00
2018-10-13 Lider Swarzędz Canarinhos Skórzewo 00:00
2018-10-13 Czarni Czerniejewo Warta Śrem 16:00
2018-10-14 Polonia II Środa Wielkopolska Poznańska 13 Poznań 11:00
2018-10-14 Phytopharm Klęka Szturm Junikowo Poznań 15:00
10  2018-10-20 Canarinhos Skórzewo Phytopharm Klęka 00:00
10  2018-10-20 Kłos Zaniemyśl Lider Swarzędz 16:00
10  2018-10-20 Wielkopolska Komorniki IKP Olimpia Poznań 00:00
10  2018-10-21 Poznańska 13 Poznań Warta Śrem 14:00
10  2018-10-21 Szturm Junikowo Poznań Czarni Czerniejewo 11:00
10  2018-10-21 Avia Kamionki Orkan Jarosławiec 14:00
10  2018-10-21 Polonia II Środa Wielkopolska Piast Kobylnica 11:00
11  2018-10-27 Piast Kobylnica Poznańska 13 Poznań 14:00
11  2018-10-27 Orkan Jarosławiec Polonia II Środa Wielkopolska 15:00
11  2018-10-27 IKP Olimpia Poznań Avia Kamionki 14:00
11  2018-10-27 Lider Swarzędz Wielkopolska Komorniki 00:00
11  2018-10-27 Czarni Czerniejewo Canarinhos Skórzewo 15:00
11  2018-10-27 Warta Śrem Szturm Junikowo Poznań 14:00
11  2018-10-28 Phytopharm Klęka Kłos Zaniemyśl 15:00
12  2018-11-03 Canarinhos Skórzewo Warta Śrem 00:00
12  2018-11-03 Kłos Zaniemyśl Czarni Czerniejewo 16:00
12  2018-11-03 Wielkopolska Komorniki Phytopharm Klęka 00:00
12  2018-11-03 Avia Kamionki Lider Swarzędz 14:00
12  2018-11-03 Piast Kobylnica Orkan Jarosławiec 13:00
12  2018-11-04 Poznańska 13 Poznań Szturm Junikowo Poznań 14:00
12  2018-11-04 Polonia II Środa Wielkopolska IKP Olimpia Poznań 11:00
13  2018-11-10 Orkan Jarosławiec Poznańska 13 Poznań 15:00
13  2018-11-10 IKP Olimpia Poznań Piast Kobylnica 14:00
13  2018-11-10 Lider Swarzędz Polonia II Środa Wielkopolska 00:00
13  2018-11-10 Czarni Czerniejewo Wielkopolska Komorniki 14:00
13  2018-11-10 Warta Śrem Kłos Zaniemyśl 13:00
13  2018-11-10 Szturm Junikowo Poznań Canarinhos Skórzewo 00:00
13  2018-11-11 Phytopharm Klęka Avia Kamionki 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-05 Poznań FC 0:3 Phytopharm Klęka relacja ›
---  2018-09-19 Stella Luboń 2:1 Phytopharm Klęka relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-15 Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce relacja ›
2018-07-20 Podbeskidzie Bielsko-Biała U-19 4:0 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-07-22 Phytopharm Klęka 2:3 Orlik Miłosław relacja ›
2018-07-29 PKS Racot 2:1 Phytopharm Klęka relacja ›
2018-08-01 Phytopharm Klęka 2:0 GKS Jaraczewo relacja ›
2018-08-07 Phytopharm Klęka 1:2 Grom Golina relacja ›
2018-08-12 Phytopharm Klęka 5:0 Antares Zalasewo relacja ›

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Poznańska 13 Poznań 1:4 Phytopharm Klęka
Czarni Czerniejewo 3:1 Lider Swarzędz
Warta Śrem 6:1 IKP Olimpia Poznań
Szturm Junikowo Poznań 2:3 Orkan Jarosławiec
Canarinhos Skórzewo 2:1 Piast Kobylnica
Kłos Zaniemyśl 4:3 Polonia II Środa Wielkopolska
Wielkopolska Komorniki 2:6 Avia Kamionki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Avia Kamionki - Poznańska 13 Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska - Wielkopolska Komorniki
Piast Kobylnica - Kłos Zaniemyśl
Orkan Jarosławiec - Canarinhos Skórzewo
IKP Olimpia Poznań - Szturm Junikowo Poznań
Lider Swarzędz - Warta Śrem
Phytopharm Klęka - Czarni Czerniejewo

Zaprzyjaźnieni