GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Phytopharm Klęka - WKS Witaszyce 2:2
  • Orlik Miłosław - Phytopharm Klęka
  • PKS Racot - Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka - GKS Jaraczewo
  • Grom Golina - Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka - Antares Zalasewo
  •        

Najbliższe spotkanie

Orlik MiłosławPhytopharm Klęka
mecz towarzyski
Orlik Miłosław   Phytopharm Klęka
2018-07-22, 11:00:00

Miłosław

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaWKS Witaszyce
Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce
2018-07-15, 11:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »
mecz towarzyski

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18:30 - trening (stadion)

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

18:30 - trening (stadion)

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Orlik Miłosław - Phytopharm Klęka - 11:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 627, wczoraj: 1343
ogółem: 1 747 163

statystyki szczegółowe

Logowanie

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców - Klasa A 2017/2018, grupa: Poznań I
Tabela po 7. kolejce
       
1. 9 goli Damian Grzesiak Piast Łubowo
2. 7 Maciej Lisiecki Czarni Czerniejewo
3. 6 Patryk Buczkowski Czarni Czerniejewo
    Mariusz Sawicki Czarni Czerniejewo
    Adrian Małek Lider Swarzędz
6. 5 Krystian Antczak IKP Olimpia Poznań
    Jakub Januchowski Pelikan Niechanowo
    Maciej Adamski Piast Łubowo
    Piotr Galusik Pogoń Książ Wlkp.
    Szymon Grzelak Polonia Środa Wlkp.
11. 4 Tomasz Szymczak Clescevia Kleszczewo
    Marcin Daniel IKP Olimpia Poznań
    Kacper Serwatka Lechita Kłecko
    Błażej Matysiak Pelikan Niechanowo
    Krystian Grzesiak Piast Łubowo
    Krzysztof Kaźmierczak Polonia Środa Wlkp.
17. 3 Krzysztof Pawłowski Czarni Czerniejewo
    Mateusz Goździaszek Czarni Czerniejewo
    Maciej Maćkowiak II Pogoń Książ Wlkp.
    Piotr Kalak Polonia Środa Wlkp.
    Mateusz Stanisławski Polonia Środa Wlkp.
    Daniel Baran Stella Luboń
23. 2 Paweł Błaszczyk Clescevia Kleszczewo
    Łukasz Szymczak Clescevia Kleszczewo
    Karol Jańczak Czarni Czerniejewo
    Gaweł Perz IKP Olimpia Poznań
    Marcin Sienkowski Jurand Koziegłowy
    Krystian Kulczyk Jurand Koziegłowy
    Norbert Lipski Kłos II Zaniemyśl
    Alan Tomkowiak Lechita Kłecko
    Mateusz Kriger Lechita Kłecko
    Dawid Kosturski Lider Swarzędz
    Tomasz Filusz Maratończyk Brzeźno
    Sebastian Przybysławski Maratończyk Brzeźno
    Przemysław Wiśniewski Pelikan Niechanowo
    Zbigniew Kościański Pelikan Niechanowo
    Patryk Waluszyński Pelikan Niechanowo
    Andrzej Stefański Pelikan Niechanowo
    Stanisław Kiel Phytopharm Klęka
    Kamil Maciejewski Piast Łubowo
    Tomasz Molka Pogoń Książ Wlkp.
    Sebastian Rodziak Pogoń Książ Wlkp.
    Marcin Tomczak Pogoń Książ Wlkp.
    Dawid Biernat Pogoń Książ Wlkp.
    Dawid Jurga Stella Luboń
46. 1 Michał Masztalski Clescevia Kleszczewo
    Paweł Balcerowski Clescevia Kleszczewo
    Marcin Matysiak Clescevia Kleszczewo
    Dominik Jabkiewicz Czarni Czerniejewo
    Bartosz Kubalewski Czarni Czerniejewo
    Rafał Wawrzyniak Czarni Czerniejewo
    Mateusz Pikul IKP Olimpia Poznań
    Sławomir Urbaniak IKP Olimpia Poznań
    Damian Nawrocik IKP Olimpia Poznań
    Sebastian Walkowiak IKP Olimpia Poznań
    Adrian Nowak Jurand Koziegłowy
    Piotr Jabłecki Jurand Koziegłowy
    Szymon Kaczmarek Jurand Koziegłowy
    Wojciech Franc Jurand Koziegłowy
    Piotr Wagner Jurand Koziegłowy
    Paweł Kaźmierczak Kłos II Zaniemyśl
    Rafał Walczak Lechita Kłecko
    Artur Kolmer Lechita Kłecko
    Adam Gomoliński Lider Swarzędz
    Mateusz Zbierski Lider Swarzędz
    Jakub Vetter Lider Swarzędz
    Piotr Stępniak Lider Swarzędz
    Jacek Maćkowiak Lider Swarzędz
    Mateusz Sobkowiak Maratończyk Brzeźno
    Konrad Piechowiak Maratończyk Brzeźno
    Jakub Białas Pelikan Niechanowo
    Krzysztof Jackowiak Pelikan Niechanowo
    Dawid Połatyński Pelikan Niechanowo
    Igor Bródka Phytopharm Klęka
    Mateusz Nowak Phytopharm Klęka
    Michał Kościelniak Phytopharm Klęka
    Tomasz Mikołajczak Phytopharm Klęka
    Łukasz Zawacki Phytopharm Klęka
    Przemysław Wolniewicz Piast Łubowo
    Piotr Gurling Pogoń Książ Wlkp.
    Krystian Galusik Pogoń Książ Wlkp.
    Damian Buczma Polonia Środa Wlkp.
    Adrian Błaszak Polonia Środa Wlkp.
    Bartosz Pawlaczyk Polonia Środa Wlkp.
    Maciej Rybak Polonia Środa Wlkp.
    Mohamed Tayachi Stella Luboń
    Marcin Mroczyński Stella Luboń
    Daniel Smulkowski Stella Luboń
    Marcin Ogrodowczyk Stella Luboń

 

Bramki samobójcze:
  1 - Piotr Prałat (Pogoń Książ Wlkp., vs Polonia II Środa Wlkp. - 4.)
  1 - Michał Masztalski (Clescevia Kleszczewo, vs Lechita Kłecko - 4.)
  1 - Sebastian Rodziak (Pogoń Książ Wlkp., vs Clescevia Kleszczewo - 5.)
  1 - Albert Szafoni (Lider Swarzędz, vs Czarni Czerniejewo - 7.)
  1 - Alan Tomaszewski (Czarni Czerniejewo, vs Lider Swarzędz - 7.)

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Mecze sparingowe
Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce
Orlik Miłosław Phytopharm Klęka
PKS Racot Phytopharm Klęka
Phytopharm Klęka GKS Jaraczewo
Grom Golina Phytopharm Klęka
Phytopharm Klęka Antares Zalasewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zaprzyjaźnieni