GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Jarosławiec - Poznańska 13 Poznań 3:0
  • IKP Olimpia Poznań - Piast Kobylnica 1:1
  • Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska 0:0
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 1:3
  • Czarni Czerniejewo - Wielkopolska Komorniki 6:1
  • Warta Śrem - Kłos Zaniemyśl 0:1
  • Szturm Junikowo Poznań - Canarinhos Skórzewo 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaAvia Kamionki
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
2018-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

26 urodziny obchodzi Filip Rybarczyk

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 549, wczoraj: 873
ogółem: 1 837 804

statystyki szczegółowe

Logowanie

Klasyfikacja fair-play

Klasyfikacja fair-play
Klasa A 2017/2018, grupa: Poznań I
Tabela po 7. kolejce ŻK CK LZ PKT
1. Pogoń Książ Wlkp. 13 0 6 13
2. Pelikan Niechanowo 13 0 9 13
3. Polonia Środa Wlkp. 11 1 7 13
4. IKP Olimpia Poznań 14 0 8 14
5. Piast Łubowo 14 0 8 14
6. Phytopharm Klęka 14 0 9 14
7. Czarni Czerniejewo 15 0 10 15
8. Kłos II Zaniemyśl 18 0 11 18
9. Maratończyk Brzeźno 14 2 8 18
10. Lechita Kłecko 15 2 10 19
11. Lider Swarzędz 20 0 10 20
12. Jurand Koziegłowy 21 0 14 21
13. Stella Luboń 21 0 14 21
14. Clescevia Kleszczewo 22 0 9 22
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, liczba zawodników z kartkami, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orkan Jarosławiec 3:0 Poznańska 13 Poznań
IKP Olimpia Poznań 1:1 Piast Kobylnica
Lider Swarzędz 0:0 Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
Czarni Czerniejewo 6:1 Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem 0:1 Kłos Zaniemyśl
Szturm Junikowo Poznań 2:1 Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Zaprzyjaźnieni