GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Maratończyk Brzeźno - Clescevia Kleszczewo 2:6
  • Lider Swarzędz - IKP Olimpia Poznań 2:4
  • Lechita Kłecko - Pelikan Niechanowo 4:0
  • Kłos II Zaniemyśl - Piast Łubowo 3:3
  • Jurand Koziegłowy - Pogoń Książ Wielkopolski 1:1
  • Phytopharm Klęka - Polonia II Środa Wielkopolska 2:1
  • Czarni Czerniejewo - Stella Luboń 4:1
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaGKS Rzgów
mecz towarzyski
Phytopharm Klęka   GKS Rzgów
2018-02-04, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaPolonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska
2017-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

19:45 - trening (hala - Nowe Miasto)

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

19:45 - trening (hala - Nowe Miasto)

26

01-2018

piątek

18:15 - trening (hala - Nowe Miasto)

27

01-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 859
ogółem: 1 638 655

statystyki szczegółowe

Logowanie

Historia

GMINNE TOWARZYSTWO SPORTOWE PHYTOPHARM

Data pomysłu utworzenia klubu: 1 maja 1982
Data założenia: czerwiec/lipiec 1982
Data zgłoszenia do rozgrywek POZPN: 8 sierpnia 1982 (?)

Założyciele: Jarosław Kuderczak i Jacek Parus

Barwy: biało-zielone

Prezesi:
Roman Michalak (1983-?)
Jacek Parus (od 8 lipca 1999)
Piotr Czeszyk (od 7 sierpnia 2013)

Nazwy:
LZS [Ludowy Zespół Sportowy] Herbapol Klęka (od 1982 roku)
KS [Klub Sportowy] Herbapol Klęka (od 8 lipca 1999 roku)
KS [Klub Sportowy] Phytopharm Klęka (od 26 listopada 1999 roku)
GTS [Gminne Towarzystwo Sportowe] Phytopharm (od 7 sierpnia 2013)

Stadion w Klęce:
Lata budowy: 1983-1985
Pojemność: ok. 1000 (334 miejsca siedzące)

Trenerzy:

SEZON LIGA UWAGI TRENERZY
1982/1983 Klasa C awans Jacek Parus
1983/1984 Klasa B   Jacek Parus
1984/1985 Klasa B awans Jacek Parus
1985/1986 Klasa A awans Andrzej Karaś
1986/1987 Klasa okręgowa spadek Andrzej Karaś
1987/1988 Klasa A   Tadeusz Płotka
1988/1989 Klasa A   Tadeusz Płotka (j)
      nieznany (w)
1989/1990 Klasa A   Jacek Parus
1990/1991 Klasa A awans Jacek Parus
1991/1992 Klasa okręgowa   Jacek Parus
1992/1993 Klasa makroregionalna   Jacek Parus
1993/1994 Klasa makroregionalna   Jacek Parus
1994/1995 Klasa makroregionalna spadek Ireneusz Janicki
1995/1996 Klasa okręgowa spadek Ireneusz Janicki (j)
      Wojciech Grząślewicz (w)
1996/1997 Klasa A   Sylwester Guszczak
1997/1998 Klasa A awans Sylwester Guszczak (j)
      Adam Parus (w)
1998/1999 Klasa okręgowa awans Adam Parus
1999/2000 Liga okręgowa awans Adam Parus
2000/2001 IV liga spadek Adam Parus
2001/2002 Liga okręgowa   Adam Parus
2002/2003 Liga okręgowa   Maciej Dolata (od lipca 2002)
      Marek Gierałka (od stycznia 2003)
2003/2004 Klasa okręgowa   Marek Gierałka
      Adam Parus (od stycznia 2004)
2004/2005 Klasa okręgowa spadek Adam Parus
      Janusz Namysłowski (od stycznia 2005)
      Adam Parus (od czerwca 2005)
2005/2006 Klasa A   Adam Parus
2006/2007 Klasa A awans Marek Gierałka (od lipca 2006)
      Hieronim Barczak (od stycznia 2007)
2007/2008 Klasa okręgowa   Dariusz Dukarski (od sierpnia 2007)
      Maciej Dolata (od stycznia 2008)
2008/2009 Klasa okręgowa   Maciej Dolata
      Hieronim Barczak (od stycznia 2009)
      Adam Parus (od maja 2009)
2009/2010 Klasa okręgowa   Adam Parus
      Aleksander Stachowiak (od stycznia 2010)
      Grzegorz Burchacki (od kwietnia 2010)
2010/2011 Klasa okręgowa spadek Grzegorz Burchacki (do sierpnia 2010)
      Adam Parus (od września 2010)
2011/2012 Klasa A   Adam Parus
2012/2013 Klasa A wycof. Jacek Parus (od lipca 2012)
2013/2014 Klasa B   Jacek Parus
2014/2015 Klasa B awans Jacek Parus
2015/2016 Klasa A   Jacek Parus
      Adam Parus (od 16 października 2015)
      Jacek Parus (od stycznia 2016)

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Maratończyk Brzeźno 2:6 Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz 2:4 IKP Olimpia Poznań
Lechita Kłecko 4:0 Pelikan Niechanowo
Kłos II Zaniemyśl 3:3 Piast Łubowo
Jurand Koziegłowy 1:1 Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo 4:1 Stella Luboń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Clescevia Kleszczewo - Stella Luboń
Czarni Czerniejewo - Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka - Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy - Piast Łubowo
Kłos II Zaniemyśl - Pelikan Niechanowo
Lechita Kłecko - IKP Olimpia Poznań
Lider Swarzędz - Maratończyk Brzeźno

Zaprzyjaźnieni