GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Jarosławiec - Poznańska 13 Poznań 3:0
  • IKP Olimpia Poznań - Piast Kobylnica 1:1
  • Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska 0:0
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 1:3
  • Czarni Czerniejewo - Wielkopolska Komorniki 6:1
  • Warta Śrem - Kłos Zaniemyśl 0:1
  • Szturm Junikowo Poznań - Canarinhos Skórzewo 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaAvia Kamionki
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
2018-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

26 urodziny obchodzi Filip Rybarczyk

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 516, wczoraj: 873
ogółem: 1 837 771

statystyki szczegółowe

Logowanie

Historia

GMINNE TOWARZYSTWO SPORTOWE PHYTOPHARM

Data pomysłu utworzenia klubu: 1 maja 1982
Data założenia: czerwiec/lipiec 1982
Data zgłoszenia do rozgrywek POZPN: 8 sierpnia 1982 (?)

Założyciele: Jarosław Kuderczak i Jacek Parus

Barwy: biało-zielone

Prezesi:
Roman Michalak (1983-?)
Jacek Parus (od 8 lipca 1999)
Piotr Czeszyk (od 7 sierpnia 2013)

Nazwy:
LZS [Ludowy Zespół Sportowy] Herbapol Klęka (od 1982 roku)
KS [Klub Sportowy] Herbapol Klęka (od 8 lipca 1999 roku)
KS [Klub Sportowy] Phytopharm Klęka (od 26 listopada 1999 roku)
GTS [Gminne Towarzystwo Sportowe] Phytopharm (od 7 sierpnia 2013)

Stadion w Klęce:
Lata budowy: 1983-1985
Pojemność: ok. 1000 (334 miejsca siedzące)

Trenerzy:

SEZON LIGA UWAGI TRENERZY
1982/1983 Klasa C awans Jacek Parus
1983/1984 Klasa B   Jacek Parus
1984/1985 Klasa B awans Jacek Parus
1985/1986 Klasa A awans Andrzej Karaś
1986/1987 Klasa okręgowa spadek Andrzej Karaś
1987/1988 Klasa A   Tadeusz Płotka
1988/1989 Klasa A   Tadeusz Płotka (j)
      nieznany (w)
1989/1990 Klasa A   Jacek Parus
1990/1991 Klasa A awans Jacek Parus
1991/1992 Klasa okręgowa   Jacek Parus
1992/1993 Klasa makroregionalna   Jacek Parus
1993/1994 Klasa makroregionalna   Jacek Parus
1994/1995 Klasa makroregionalna spadek Ireneusz Janicki
1995/1996 Klasa okręgowa spadek Ireneusz Janicki (j)
      Wojciech Grząślewicz (w)
1996/1997 Klasa A   Sylwester Guszczak
1997/1998 Klasa A awans Sylwester Guszczak (j)
      Adam Parus (w)
1998/1999 Klasa okręgowa awans Adam Parus
1999/2000 Liga okręgowa awans Adam Parus
2000/2001 IV liga spadek Adam Parus
2001/2002 Liga okręgowa   Adam Parus
2002/2003 Liga okręgowa   Maciej Dolata (od lipca 2002)
      Marek Gierałka (od stycznia 2003)
2003/2004 Klasa okręgowa   Marek Gierałka
      Adam Parus (od stycznia 2004)
2004/2005 Klasa okręgowa spadek Adam Parus
      Janusz Namysłowski (od stycznia 2005)
      Adam Parus (od czerwca 2005)
2005/2006 Klasa A   Adam Parus
2006/2007 Klasa A awans Marek Gierałka (od lipca 2006)
      Hieronim Barczak (od stycznia 2007)
2007/2008 Klasa okręgowa   Dariusz Dukarski (od sierpnia 2007)
      Maciej Dolata (od stycznia 2008)
2008/2009 Klasa okręgowa   Maciej Dolata
      Hieronim Barczak (od stycznia 2009)
      Adam Parus (od maja 2009)
2009/2010 Klasa okręgowa   Adam Parus
      Aleksander Stachowiak (od stycznia 2010)
      Grzegorz Burchacki (od kwietnia 2010)
2010/2011 Klasa okręgowa spadek Grzegorz Burchacki (do sierpnia 2010)
      Adam Parus (od września 2010)
2011/2012 Klasa A   Adam Parus
2012/2013 Klasa A wycof. Jacek Parus (od lipca 2012)
2013/2014 Klasa B   Jacek Parus
2014/2015 Klasa B awans Jacek Parus
2015/2016 Klasa A   Jacek Parus
      Adam Parus (od 16 października 2015)
      Jacek Parus (od stycznia 2016)

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orkan Jarosławiec 3:0 Poznańska 13 Poznań
IKP Olimpia Poznań 1:1 Piast Kobylnica
Lider Swarzędz 0:0 Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
Czarni Czerniejewo 6:1 Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem 0:1 Kłos Zaniemyśl
Szturm Junikowo Poznań 2:1 Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Zaprzyjaźnieni