- autor: Phytopharm Klęka, 2016-08-25 15:15
-
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wylosował dziś pary II rundy okręgowego Pucharu Polski. Nasza drużyna zmierzy się w na swoim boisku z ligowym rywalem - Polonią II Środa Wielkopolska. Mecz odbędzie się 7 września o godzinie 17:00 na stadionie w Klęce.
(czytaj więcej)
I runda - 20/21 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2016 - siedziba WZPN)
WKS Owieczki 3-0 Wełnianka Kiszkowo
Walka Kostrzyn 10-1 GKS Gułtowy
Lechita Kłecko 0-1 Meblorz Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska (oldboje) 3-8 KS Szczytniki
OTPS Winogrady Poznań (oldboje) 2-5 IKP Olimpia Poznań
KS Uchorowo 6-4 Antares Zalasewo
Lech Poznań (oldboje) 12-2 Lipno Stęszew (oldboje)
GKS Golęczewo 9-1 KS Gaj WielkI
Orzeł Łowyń 3-3 (k. 1-3) LZS Otorowo
Okoń Sapowice 2-4 Jastrząb Rudniki
Orzeł Rostarzewo 4-0 Piast Jabłonna
Bola 06 Poznań 0-0 (k. 4-3) Orły Plewiska
Jamajka Bartkowiak Śrem 0-0 (k. 3-4) Lotnik-1997 Poznań
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3-0 Absolwent Poznań
Las Puszczykowo 4-0 Odlew Poznań
Sokół Szamcin/FA Szamotuły (j) 1-2 Kolegium Sędziów Poznań
II runda - 7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016 - siedziba WZPN)
Walka Kostrzyn - Orkan Jarosławiec - 14 września, 17:30
WKS Owieczki - Lider Swarzędz - 7 września, 17:00
KS Szczytniki - Warta II Śrem - 7 września, 17:00
Lech Poznań (oldboje) - IKP Olimpia Poznań - 7 września, 17:00
Maratończyk Brzeźno - Czarni Czerniejewo - 7 września, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski - Clescevia Kleszczewo - 7 września, 17:00
Phytopharm Klęka - Polonia II Środa Wielkopolska - 7 września, 17:00
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk - 7 września, 17:00
Stella Luboń - Poznańska 13 Poznań - 7 września, 17:00
Meblorz Swarzędz - Polonia Poznań - 7 września, 17:00
Jurand Koziegłowy - Szturm Junikowo Poznań - 7 września, 17:00
KS Uchorowo - GKS Golęczewo - 7 września, 17:00
LZS Otorowo - Czarni Kaźmierz - 7 września, 17:00
Lotnik-1997 Poznań - Suchary Suchy Las - 7 września, 17:00
Bola 06 Poznań - Lipno Stęszew - 7 września, 16:00
Las Puszczykowo - Jastrząb Rudniki - 7 września, 17:00
Promień Opalenica - Spójnia Strykowo - 7 września, 17:00
Nałęcz Ostroróg - Warta Sieraków - 7 września, 17:00
Rzemieślnik Kwilcz - Orły Pniewy - 7 września, 17:00
Złoci Złotkowo - Orkan Objezierze - 7 września, 17:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Warta Obrzycko - 7 września, 17:00
Kłos Gałowo - Kolegium Sędziów Poznań - 7 września, 17:00
Zieloni Gaj Mały - KS Sękowo - 7 września, 17:00
Canarinhos Skórzewo - Sokół Duszniki - 7 września, 17:00
Skra Wielkopolska Otusz - 1920 Mosina - 7 września, 17:00
NAP Nowy Tomyśl - TSG Kamieniec - 7 września, 17:00
Orzeł Granowo - Patria Buk - 7 września, 17:00
LZS Wronczyn - LSSG Grodzisk Wielkopolski - 7 września, 17:00
Orzeł Rostarzewo - Inter Zdrój - 7 września, 17:00
III runda - 28 września