Phytopharm Klęka | 0:3 | Orlik Miłosław |
2020-07-26, 14:00:00 Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka) |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski |
Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:
|
dzisiaj: 165, wczoraj: 323
ogółem: 4 672 628
statystyki szczegółowe
Złożona z kilku pokoleń zawodników reprezentacja Phytopharmu Klęka wygrała III Otwarty Turniej Piłki Nożnej - Klęka 2016 bez straty gola. W finale pokonali drużynę złożoną w dużej mierze z oldbojów klubu - Herbapol Klęka 1-0. Gola na wagę pierwszego miejsca zdobył Marcin Parus. Trzecie miejsce przypadło Rokokoko Team Poznań, zaś tuż za podium znalazł się Chocicza Team.
Organizacją turnieju Jacek i Marcin Parusowie, zaś przy obsłudze turnieju pomagał też sztab ludzi: Łukasz Zawacki, Maciej Parus, Przemysław Kowalski, Mariusz Banaszak i Mariusz Kałużniak. Zawody swoją obecnością uświetnił prezes Gminnego Towarzystwa Sportowego Phytopharm - Piotr Czeszyk, a sponsorem imprezy była gmina Nowe Miasto nad Wartą. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okazałymi pucharami, przyznano także cztery wyróżnienia indywidualne.
(czytaj więcej)
I FAZA GRUPOWA
Grupa A:
Rokokoko Team Poznań 0-0 Natura Team
Rokokoko Team Poznań 0-0 Natura Team
Rokokoko Team Poznań 4-0 Natura Team
Paweł Polarczyk (2), Mariusz Nowicki, Adam Machelski
Tabela grupy A:
1. Rokokoko Team Poznań 3 4- 0 5
2. Natura Team 3 0- 4 2
Grupa B:
Błękitni Wilki Wilkowyja 0-2 Herbapol Klęka
Krzysztof Zawacki, Daniel Płócieniczak
Blok Ekipa 0-0 Herbapol Klęka
Blok Ekipa 1-0 Błękitni Wilki Wilkowyja
Mikołaj Janicki
Tabela grupy B:
1. Herbapol Klęka 2 2- 0 4
2. Blok Ekipa 2 1- 0 4
3. Błękitni Wilki Wilkowyja 2 0- 3 0
Grupa C:
Chocicza Team 3-0 Nowe Miasto
Michał Smolarek, Bartosz Krygier, Hubert Łukaszczyk
Natom Logistic Chocicza 2-0 Nowe Miasto
Tomasz Nowakowski (2)
Natom Logistic Chocicza 0-0 Chocicza Team
Tabela grupy C:
1. Chocicza Team 2 3- 0 4
2. Natom Logistic Chocicza 2 2- 0 4
3. Nowe Miasto 2 0- 5 0
Grupa D:
Bebiko Team 1-0 Pustynne Lisy
samobójcza
Phytopharm Klęka 2-0 Pustynne Lisy
Adam Parus (k), Robert Szymczak
Phytopharm Klęka 1-0 Bebiko Team
Marcin Parus
Tabela grupy B:
1. Phytopharm Klęka 2 3- 0 6
2. Bebiko Team 2 1- 1 3
3. Pustynne Lisy 2 0- 3 0
Grano 1x12 minut.
II FAZA GRUPOWA
Grupa X:
Rokokoko Team Poznań 2-0 Bebiko Team
Mariusz Nowicki, Damian Siejak
Blok Ekipa 0-0 Chocicza Team
Rokokoko Team Poznań 0-0 Chocicza Team
Blok Ekipa 0-0 Bebiko Team
Rokokoko Team Poznań 3-0 Blok Ekipa
Damian Siejak (2), Damian Pięta
Chocicza Team 2-0 Bebiko Team
Bartosz Krygier, Krzysztof Goliński
Tabela grupy X:
1. Rokokoko Team Poznań 3 5- 0 7
2. Chocicza Team 3 2- 0 5
3. Blok Ekipa 3 0- 3 2
4. Bebiko Team 3 0- 4 1
Grupa Y:
Natura Team 0-1 Phytopharm Klęka
Jakub Wolski
Herbapol Klęka 1-0 Natom Logistic Chocicza
Krzysztof Zawacki
Natura Team 0-2 Natom Logistic Chocicza
Maciej Matuszczak (2)
Herbapol Klęka 0-1 Phytopharm Klęka
Michał Kościelniak
Natura Team 0-2 Herbapol Klęka
Patryk Idkowiak, Krzysztof Zawacki
Natom Logistic Chocicza 0-1 Phytopharm Klęka
Adam Parus
Tabela grupy Y:
1. Phytopharm Klęka 3 3- 0 9
2. Herbapol Klęka 3 3- 1 6
3. Natom Logistic Chocicza 3 2- 2 3
4. Natura Team 3 0- 5 0
Grano 1x12 minut.
Grupa o miejsca 9.-11.:
Błękitni Wilki Wilkowyja 2-0 Nowe Miasto
Robert Kwieciński, Marcel Kwieciński
Błękitni Wilki Wilkowyja 0-1 Pustynne Lisy
Krzysztof Kubiak
Nowe Miasto 0-5 Pustynne Lisy
Krzysztof Kubiak (3), Adam Cichoń (2)
Tabela grupy:
1. Pustynne Lisy 2 6- 0 6
2. Błękitni Wilki Wilkowyja 2 1- 0 3
3. Nowe Miasto 2 0- 7 0
Grano 1x12 minut.
Półfinały:
Rokokoko Team Poznań 0-1 Herbapol Klęka
Robert Płócieniczak
Chocicza Team 0-2 Phytopharm Klęka
Łukasz Zawacki, Marcin Parus
Mecz o 7. miejsce:
Bebiko Team 3-0 (wo) Natura Team
Mecz o 5. miejsce:
Blok Ekipa 1-1 (k. 3-2) Natom Logistic Chocicza
Rafał Majchrzak - Bartłomiej Jędrzak
Mecz o 3. miejsce:
Rokokoko Team Poznań 1-0 Chocicza Team
Mariusz Nowicki
Grano 1x15 minut.
Finał:
Herbapol Klęka 0-1 Phytopharm Klęka
Marcin Parus
Grano 2x10 minut.
Końcowa kolejność:
1. Phytopharm Klęka
2. Herbapol Klęka
3. Rokokoko Team Poznań
4. Chocicza Team
5. Blok Ekipa
6. Natom Logistic Chocicza
7. Bebiko Team
8. Natura Team
9. Pustynne Lisy
10. Błękitni Wilki Wilkowyja
11. Nowe Miasto
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik - Adam Parus (Phytopharm).
Najlepszy bramkarz - Mikołaj Parus (Phytopharm).
Najlepszy obrońca - Janusz Jędrzak (Phytopharm).
Król strzelców - Krzysztof Kubiak (Pustynne Lisy).
Tabela strzelców:
4 - Krzysztof Kubiak (Pustynne Lisy)
3 - Marcin Parus (Phytopharm Klęka)
Krzysztof Zawacki (Herbapol Klęka)
Damian Siejak (Rokokoko Team Poznań)
Mariusz Nowicki (Rokokoko Team Poznań)
Kadry uczestników:
Phytopharm Klęka: 1. Mikołaj Parus - 3. Michał Kościelniak, 4. Gerard Szymczak, 6. Adam Parus, 7. Robert Szymczak, 8. Damian Mikołajczak, 10. Łukasz Zawacki, 13. Janusz Jędrzak, 14. Jakub Wolski, 15. Tomasz Parus, 18. Marcin Parus.
Herbapol Klęka: 1. Paweł Parus - 3. Konrad Wolski, 6. Patryk Idkowiak, 7. Daniel Płócieniczak, 9. Krzysztof Szczotka, 10. Robert Płócieniczak, 12. Szymon Stróżyk, 13. Krzysztof Zawacki, 15. Łukasz Stróżyk, 16. Łukasz Guszczak, 17. Arkadiusz Wolski, 33. Dawid Janicki, Artur Pełczyński.
Rokokoko Team Poznań: Wojciech Franc, Adam Górski, Adam Machelski, Mariusz Nowicki, Damian Pięta, Paweł Polarczyk, Damian Siejak, Andrzej Szymkowiak.
Chocicza Team: Krzysztof Goliński, Łukasz Jędrzejczak, Bartosz Krygier, Leszek Lipiński, Hubert Łukaszczyk, Kacper Nagły, Mateusz Ritter, Michał Smolarek.
Blok Ekipa Kruczyn: Mikołaj Janicki, Paweł Kałużniak, Marek Krzysztofiak, Oskar Majchrzak, Rafał Majchrzak, Marcin Michalski, Cezary Mikołajczak, Mikołaj Piątek.
Natom Logistic Chocicza: Hubert Stefaniak - Piotr Bogaczyk, Hubert Daniel, Radosław Hoffman, Bartłomiej Jędrzak, Hubert Kieliszek, Maciej Matuszczak, Dariusz Mazurek, Tomasz Nowakowski, Piotr Stanisławiak, Oktawian Studziński.
Bebiko Team Jarocin: 3. Krzysztof Antczak, 4. Mateusz Klapczyński, 5. Bartosz Kornobis, 7. Marcin Roszak, 8. Filip Kornobis, 9. Dominik Przymusiński, 10. Miłosz Gendaszyk, 11. Piotr M..
Natura Team Cielcza: 1. Patryk Janicki - 3. Adrian Wrzalik, 4. Szymon Juszczyk, 5. Ireneusz Olejnik, 6. Dawid Dolny, 7. Patryk Karolczak, 8. Mateusz Stamierowski, 10.Gabriel Brzęcki, 16. Grzegorz Skorupski.
Pustynne Lisy Klęka: Przemysław Stachowiak - Adam Cichoń, Waldemar Dominiczak, Tomasz Goska, Dawid Kałużniak, Adam Kłakulak, Dawid Kłakulak, Krzysztof Kubiak, Paweł Ledworowski, Wiktor Węclewski.
Błękitni Wilki Wilkowyja: 1. Bartosz Zięciak - 8. Robert Kwieciński, 11. Filip Majusiak, 15. Jan Mikołajczak, 16. Daniel Roguszczak, 18. Sebastian Pruchniewicz, 19. Marcel Kwieciński, 23. Łukasz Andrzejewski.
Nowe Miasto: Ryszard Stefaniak - Adam Bryk, Laura Cichoń, Arkadiusz Jędrzak, Dominik Krawczyk, Arkadiusz Mroziński, Natalia Nawrocka, Dawid Nowakowski, Krzysztof Podsadny, Albert Przybylski, Jakub Roszyk.
Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom i kibicom za udział w turnieju i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną czwartą edycję! :)
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 1 |
|