GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lechita Kłecko - Clescevia Kleszczewo 2:3
  • Lider Swarzędz - Kłos II Zaniemyśl 9:1
  • Maratończyk Brzeźno - Jurand Koziegłowy 2:2
  • IKP Olimpia Poznań - Phytopharm Klęka 2:1
  • Pelikan Niechanowo - Czarni Czerniejewo 1:1
  • Piast Łubowo - Stella Luboń 1:0
  • Pogoń Książ Wielkopolski - Polonia II Środa Wielkopolska 0:4
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaMaratończyk Brzeźno
Phytopharm Klęka   Maratończyk Brzeźno
2018-04-28, 16:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

IKP Olimpia PoznańPhytopharm Klęka
IKP Olimpia Poznań 2:1 Phytopharm Klęka
2018-04-21, 16:00:00
Poznań (boisko ZSMS nr 2 przy al. Armii Poznań)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

Phytopharm Klęka - Maratończyk Brzeźno - 16:00

Avia I Kamionki U - 11 - Phytopharm Klęka U - 11 - 10:00

Rancho Topola (oldboje) - Phytopharm Klęka (oldboje) - 00:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Lider Swarzędz - Phytopharm Klęka - 13:00

02

05-2018

środa

03

05-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 312, wczoraj: 617
ogółem: 1 690 510

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Klasa A: Phytopharm Klęka 2-1 Polonia II Środa Wlkp.

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-11-11 17:29

Klasa A, grupa: Poznań I - 13. kolejka
11 listopada 2017, 14:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 2-1 (0-1) Polonia II Środa Wielkopolska
Michał Parus 84, Igor Bródka 90+3 - Adrian Błaszak 24

Phytopharm: 1. Marcin Lewandowski - 5. Arkadiusz Cepa, 17. Krzysztof Zawacki, 6. Stanisław Kiel, 2. Damian Janiszewski (75, 16. Paweł Teterycz) - 10. Łukasz Zawacki (46, 11. Igor Bródka), 19. Michał Parus, 14. Michał Smolarek (56, 7. Patryk Idczak), 13. Mateusz Nowak (77, 15. Emanuel Rowecki) - 9. Filip Osiński, 8. Jakub Wolski. Nie zagrali: 22. Hubert Stefaniak, 4. Sebastian Dyderski.
trenerzy: Michał Kościelniak i Marcin Parus.

Polonia: 1. Mateusz Janczar - 18. Łukasz Ratajczak, 5. Piotr Skrobosiński, 6. Mateusz Kaczałka, 4. Marek Matysiak - 10. Adrian Błaszak, 42. Bartosz Pawlaczyk, 14. Mateusz Stanisławski - 17. Marcin Malinowski, 16. Krzysztof Kaźmierczak, 15. Mikołaj Janicki (75, 12. Adam Buczma). Nie zagrali: 3. Szymon Puzicki, 7. Damian Pawlak, 8. Piotr Leporowski, 23. Kamil Drzewiecki.
trener: Grzegorz Burchacki.

żółte kartki: Patryk Idczak - Bartosz Pawlaczyk.

sędziował: Bartosz Rzejak (Poznań).
asystenci: Arkadiusz Ratajczak (Poznań), Jan Tomkowiak (Swarzędz).

Trenerem Polonii II Środa Wlkp. jest były trener Phytopharmu Klęka - Grzegorz Burchacki.

W drużynie Polonii II Środa Wlkp. zagrali byli zawodnicy Phytopharmu Klęka - Mateusz Kaczałka, Bartosz Pawlaczyk i Mikołaj Janicki.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [505]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Lechita Kłecko 2:3 Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz 9:1 Kłos II Zaniemyśl
Maratończyk Brzeźno 2:2 Jurand Koziegłowy
IKP Olimpia Poznań 2:1 Phytopharm Klęka
Pelikan Niechanowo 1:1 Czarni Czerniejewo
Piast Łubowo 1:0 Stella Luboń
Pogoń Książ Wielkopolski 0:4 Polonia II Środa Wielkopolska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Clescevia Kleszczewo - Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska - Piast Łubowo
Stella Luboń - Pelikan Niechanowo
Czarni Czerniejewo - IKP Olimpia Poznań
Phytopharm Klęka - Maratończyk Brzeźno
Jurand Koziegłowy - Lider Swarzędz
Kłos II Zaniemyśl - Lechita Kłecko

Zaprzyjaźnieni