GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Maratończyk Brzeźno - Clescevia Kleszczewo 2:6
  • Lider Swarzędz - IKP Olimpia Poznań 2:4
  • Lechita Kłecko - Pelikan Niechanowo 4:0
  • Kłos II Zaniemyśl - Piast Łubowo 3:3
  • Jurand Koziegłowy - Pogoń Książ Wielkopolski 1:1
  • Phytopharm Klęka - Polonia II Środa Wielkopolska 2:1
  • Czarni Czerniejewo - Stella Luboń 4:1
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaGKS Rzgów
mecz towarzyski
Phytopharm Klęka   GKS Rzgów
2018-02-04, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaPolonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska
2017-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

19:45 - trening (hala - Nowe Miasto)

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

19:45 - trening (hala - Nowe Miasto)

26

01-2018

piątek

18:15 - trening (hala - Nowe Miasto)

27

01-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 178, wczoraj: 859
ogółem: 1 638 659

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

PP w futsalu: WZPN wylosował grupy

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-11-23 18:31

Phytopharm Klęka poznał dzisiaj terminarz gier w turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski w futsalu. Rywalami naszego zespołu w grupie B będą KKF Automobile Torino Konin (II liga Polskiej Ligi Futsalu), ENEA Logistyka Poznań oraz MSP Szamotuły. W grupie A zagrają natomiast UKS Orlik Mosina (II liga PLF), Kolegium Sędziów WZPN, M40.pl Poznań (II liga PLF) oraz LO Kossaka Poznań. Pierwszy mecz Phytopharm rozegra o godzinie 13:00. Zwycięzcy obu grup rozegrają w grudniu pełnowymiarowy mecz barażowy o awans do 1/32 finału Pucharu Polski.

(czytaj więcej)

Grupa A - 26 listopada 2017, godz. 10:00
(Losowanie - 23 listopada 2017 - siedziba WZPN)

10:00 UKS Orlik Mosina - LO Kossaka Poznań
10:30 Kolegium Sędziów WZPN - M40.pl Poznań
11:00 UKS Orlik Mosina - Kolegium Sędziów WZPN
11:30 LO Kossaka Poznań - M40.pl Poznań
12:00 M40.pl Poznań - UKS Orlik Mosina
12:30 LO Kossaka Poznań - Kolegium Sędziów WZPN

Grupa B - 26 listopada 2017, godz. 13:00
(Losowanie - 23 listopada 2017 - siedziba WZPN)

13:00 KKF Automobile Torino Konin - Phytopharm Klęka
13:30 ENEA Logistyka Poznań - MSP Szamotuły
14:00 KKF Automobile Torino Konin - MSP Szamotuły
14:30 Phytopharm Klęka - ENEA Logistyka Poznań
15:00 KKF Automobile Torino Konin - ENEA Logistyka Poznań
15:30 MSP Szamotuły - Phytopharm Klęka

Lista zawodników uprawnionych do gry:
Lp. Nazwisko i imię Data ur.  
1. JANISZEWSKI Damian 03.03.1998 - mł  
2. KIEL Stanisław 25.03.1999 - mł.  
3. LEWANDOWSKI Marcin 02.03.1989  
4. MIKOŁAJCZAK Tomasz 21.03.1995  
5. PARUS Marcin 23.07.1993  
6. PARUS Michał 25.01.1997 - mł.  
7. SMOLAREK Michał 22.06.1989  
8. WOLSKI Jakub 22.02.1987  
9. ZAWACKI Krzysztof 18.06.1991  
10. ZAWACKI Łukasz 24.03.1988  

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [206]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Maratończyk Brzeźno 2:6 Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz 2:4 IKP Olimpia Poznań
Lechita Kłecko 4:0 Pelikan Niechanowo
Kłos II Zaniemyśl 3:3 Piast Łubowo
Jurand Koziegłowy 1:1 Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka 2:1 Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo 4:1 Stella Luboń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Clescevia Kleszczewo - Stella Luboń
Czarni Czerniejewo - Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka - Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy - Piast Łubowo
Kłos II Zaniemyśl - Pelikan Niechanowo
Lechita Kłecko - IKP Olimpia Poznań
Lider Swarzędz - Maratończyk Brzeźno

Zaprzyjaźnieni