GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Phytopharm Klęka - WKS Witaszyce 2:2
  • Orlik Miłosław - Phytopharm Klęka
  • PKS Racot - Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka - GKS Jaraczewo
  • Grom Golina - Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka - Antares Zalasewo
  •        

Najbliższe spotkanie

Orlik MiłosławPhytopharm Klęka
mecz towarzyski
Orlik Miłosław   Phytopharm Klęka
2018-07-22, 11:00:00

Miłosław

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaWKS Witaszyce
Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce
2018-07-15, 11:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »
mecz towarzyski

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18:30 - trening (stadion)

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

18:30 - trening (stadion)

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Orlik Miłosław - Phytopharm Klęka - 11:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 679, wczoraj: 1343
ogółem: 1 747 215

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

PP w futsalu: WZPN wylosował grupy

  • autor: Phytopharm Klęka, 2017-11-23 18:31

Phytopharm Klęka poznał dzisiaj terminarz gier w turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski w futsalu. Rywalami naszego zespołu w grupie B będą KKF Automobile Torino Konin (II liga Polskiej Ligi Futsalu), ENEA Logistyka Poznań oraz MSP Szamotuły. W grupie A zagrają natomiast UKS Orlik Mosina (II liga PLF), Kolegium Sędziów WZPN, M40.pl Poznań (II liga PLF) oraz LO Kossaka Poznań. Pierwszy mecz Phytopharm rozegra o godzinie 13:00. Zwycięzcy obu grup rozegrają w grudniu pełnowymiarowy mecz barażowy o awans do 1/32 finału Pucharu Polski.

(czytaj więcej)

Grupa A - 26 listopada 2017, godz. 10:00
(Losowanie - 23 listopada 2017 - siedziba WZPN)

10:00 UKS Orlik Mosina - LO Kossaka Poznań
10:30 Kolegium Sędziów WZPN - M40.pl Poznań
11:00 UKS Orlik Mosina - Kolegium Sędziów WZPN
11:30 LO Kossaka Poznań - M40.pl Poznań
12:00 M40.pl Poznań - UKS Orlik Mosina
12:30 LO Kossaka Poznań - Kolegium Sędziów WZPN

Grupa B - 26 listopada 2017, godz. 13:00
(Losowanie - 23 listopada 2017 - siedziba WZPN)

13:00 KKF Automobile Torino Konin - Phytopharm Klęka
13:30 ENEA Logistyka Poznań - MSP Szamotuły
14:00 KKF Automobile Torino Konin - MSP Szamotuły
14:30 Phytopharm Klęka - ENEA Logistyka Poznań
15:00 KKF Automobile Torino Konin - ENEA Logistyka Poznań
15:30 MSP Szamotuły - Phytopharm Klęka

Lista zawodników uprawnionych do gry:
Lp. Nazwisko i imię Data ur.  
1. JANISZEWSKI Damian 03.03.1998 - mł  
2. KIEL Stanisław 25.03.1999 - mł.  
3. LEWANDOWSKI Marcin 02.03.1989  
4. MIKOŁAJCZAK Tomasz 21.03.1995  
5. PARUS Marcin 23.07.1993  
6. PARUS Michał 25.01.1997 - mł.  
7. SMOLAREK Michał 22.06.1989  
8. WOLSKI Jakub 22.02.1987  
9. ZAWACKI Krzysztof 18.06.1991  
10. ZAWACKI Łukasz 24.03.1988  

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [481]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Mecze sparingowe
Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce
Orlik Miłosław Phytopharm Klęka
PKS Racot Phytopharm Klęka
Phytopharm Klęka GKS Jaraczewo
Grom Golina Phytopharm Klęka
Phytopharm Klęka Antares Zalasewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zaprzyjaźnieni