GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Poznańska 13 Poznań - Phytopharm Klęka 1:4
  • Czarni Czerniejewo - Lider Swarzędz 3:1
  • Warta Śrem - IKP Olimpia Poznań 6:1
  • Szturm Junikowo Poznań - Orkan Jarosławiec 2:3
  • Canarinhos Skórzewo - Piast Kobylnica 2:1
  • Kłos Zaniemyśl - Polonia II Środa Wielkopolska 4:3
  • Wielkopolska Komorniki - Avia Kamionki 2:6
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaCzarni Czerniejewo
Phytopharm Klęka   Czarni Czerniejewo
2018-09-30, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Poznańska 13 PoznańPhytopharm Klęka
Poznańska 13 Poznań 1:4 Phytopharm Klęka
2018-09-23, 14:00:00
Poznań (boisko ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

17:45 - trening (stadion)

26

09-2018

środa

22 urodziny obchodzi Patryk Idczak

27

09-2018

czwartek

17:45 - trening (stadion)

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Avia Kamionki (oldboje) - Phytopharm Klęka (oldboje) - 16:00

30

09-2018

niedziela

Phytopharm Klęka - Czarni Czerniejewo - 15:00

01

10-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 310, wczoraj: 848
ogółem: 1 795 971

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Baraże: Phytopharm Klęka 2-1 Byki Obrowo

  • autor: Phytopharm Klęka, 2018-07-01 20:08

Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: Poznań - 3. kolejka
1 lipca 2018, 13:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 2-1 (2-1) (k. 3-1) Byki Obrowo
Łukasz Zawacki 27 (k), Arkadiusz Cepa 30 - Radosław Janasek 36

Phytopharm: 12. Tobiasz Szewczak - 4. Adam Adamczyk, 15. Przemysław Kropski, 5. Arkadiusz Cepa, 2. Damian Janiszewski (46, 18. Marcin Parus) - 16. Marcin Gromada (56, 9. Michał Parus), 17. Krzysztof Zawacki, 7. Eryk Kowalski (81, 3. Krzysztof Goliński) - 8. Jakub Wolski, 10. Łukasz Zawacki (86, 14. Patryk Idczak) - 19. Filip Osiński (71, 11. Hubert Łukaszczyk). Nie zagrali: 1. Mikołaj Parus, 13. Arkadiusz Mroziński.
trener: Michał Kościelniak.

Byki: 12. Norbert Wachowiak - 6. Radosław Janasek, 7. Karol Olejnik, 8. Mirosław Janasek (81, 14. Sandro Weszka), 9. Arkadiusz Janasek, 10. Marcin Cichy, 11. Michał Matz, 16. Mateusz Bzdziel, 17. Jakub Stypiński (76, 23. Mikołaj Malicki), 33. Waldemar Głuchy, 99. Kamil Bzdziel. Nie zagrali: 1. Adam Wachowiak, 15. Fabian Kudliński, 18. Eryk Bamber, 26. Tomasz Cichy, 91. Patryk Rycerz.
trener: Kamil Bzdziel.

żółta kartka: Kamil Bzdziel (Byki).

sędziował: Eliasz Pawlak (Śrem).
asystenci: Krzysztof Banasiuk (Komorniki), Michał Zaborowski (Poznań).

Po meczu dodatkowo rozegrano serię rzutów karnych, którą Phytopharm Klęka wygrał 3-1.

karne: 0-1 nieznany, (0-1 Marcin Parus - obroniony), (0-1 nieznany), 1-1 Patryk Idczak, (1-1 nieznany), 2-1 Eryk Kowalski, (2-1 nieznany), (2-1 Adam Adamczyk), (2-1 nieznany), 3-1 Tobiasz Szewczak.

Tabela grupy barażowej:

1. Phytopharm Klęka   2   8-3   6 - AWANS
2. Byki Obrowo        1   1-2   0
3. LZS Wronczyn       1   2-6   0

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [75]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Poznańska 13 Poznań 1:4 Phytopharm Klęka
Czarni Czerniejewo 3:1 Lider Swarzędz
Warta Śrem 6:1 IKP Olimpia Poznań
Szturm Junikowo Poznań 2:3 Orkan Jarosławiec
Canarinhos Skórzewo 2:1 Piast Kobylnica
Kłos Zaniemyśl 4:3 Polonia II Środa Wielkopolska
Wielkopolska Komorniki 2:6 Avia Kamionki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Avia Kamionki - Poznańska 13 Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska - Wielkopolska Komorniki
Piast Kobylnica - Kłos Zaniemyśl
Orkan Jarosławiec - Canarinhos Skórzewo
IKP Olimpia Poznań - Szturm Junikowo Poznań
Lider Swarzędz - Warta Śrem
Phytopharm Klęka - Czarni Czerniejewo

Zaprzyjaźnieni