GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Phytopharm Klęka - WKS Witaszyce 2:2
  • Orlik Miłosław - Phytopharm Klęka
  • PKS Racot - Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka - GKS Jaraczewo
  • Grom Golina - Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka - Antares Zalasewo
  •        

Najbliższe spotkanie

Orlik MiłosławPhytopharm Klęka
mecz towarzyski
Orlik Miłosław   Phytopharm Klęka
2018-07-22, 11:00:00

Miłosław

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaWKS Witaszyce
Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce
2018-07-15, 11:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »
mecz towarzyski

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18:30 - trening (stadion)

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

18:30 - trening (stadion)

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Orlik Miłosław - Phytopharm Klęka - 11:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 592, wczoraj: 1343
ogółem: 1 747 128

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Podział grup klasy okręgowej w sezonie 2018/2019

  • autor: Phytopharm Klęka, 2018-07-12 09:45

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej dokonał podziału grup poznańskiej klasy okręgowej w sezonie 2018/2019. Phytopharm Klęka zagra w grupie wschodniej i będzie jednym z siedmiu beniaminków. Poza drużynami awansującymi z grupy I klasy A zagrają w niej też Szturm Junikowo Poznań i Canarinhos Skórzewo z grupy III klasy A. Pierwszy raz w klubowej historii rywalami Phytopharmu w meczach ligowych będą Poznańska 13 Poznań oraz Canarinhos Skórzewo.

(czytaj więcej)

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Poznań (wschód)

1. Avia Kamionki
2. Piast Kobylnica
3. Warta Śrem
4. Orkan Jarosławiec
5. Poznańska 13 Poznań
6. Wielkopolska Komorniki
7. Kłos Zaniemyśl
8. Czarni Czerniejewo (b)
9. IKP Olimpia Poznań (b)
10. Polonia II Środa Wielkopolska (b)
11. Lider Swarzędz (b)
12. Phytopharm Klęka (b)
13. Szturm Junikowo Poznań (b)
14. Canarinhos Skórzewo (b)

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Poznań (zachód)

1. Sparta Szamotuły
2. Orkan Konarzewo
3. TSG Kamieniec
4. Czarni Wróblewo
5. Spójnia Strykowo
6. Sokół Duszniki
7. Patria Buk (b)
8. Orkan Objezierze (b)
9. Tarnovia II Tarnowo Podgórne (b)
10. Orzeł Słopanowo (b)
11. Byki Obrowo (b)
12. NKS Niepruszewo (b)
13. Orzeł Granowo (b)
14. LZS Wronczyn (b)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [56]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Mecze sparingowe
Phytopharm Klęka 2:2 WKS Witaszyce
Orlik Miłosław Phytopharm Klęka
PKS Racot Phytopharm Klęka
Phytopharm Klęka GKS Jaraczewo
Grom Golina Phytopharm Klęka
Phytopharm Klęka Antares Zalasewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Zaprzyjaźnieni