GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Poznańska 13 Poznań - Warta Śrem 0:6
  • Szturm Junikowo Poznań - Czarni Czerniejewo 0:2
  • Canarinhos Skórzewo - Phytopharm Klęka 0:2
  • Kłos Zaniemyśl - Lider Swarzędz 0:2
  • Wielkopolska Komorniki - IKP Olimpia Poznań 0:4
  • Avia Kamionki - Orkan Jarosławiec 11:0
  • Polonia II Środa Wielkopolska - Piast Kobylnica 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaKłos Zaniemyśl
Phytopharm Klęka   Kłos Zaniemyśl
2018-10-28, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Canarinhos SkórzewoPhytopharm Klęka
Canarinhos Skórzewo 0:2 Phytopharm Klęka
2018-10-20, 15:00:00
Skórzewo (boisko szkolne)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

22

10-2018

pon.

28 urodziny obchodzi Przemysław Kasprzak

23

10-2018

wtorek

18:15 - trening (orlik - Chocicza)

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

18:15 - trening (orlik - Chocicza)

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Phytopharm Klęka - Kłos Zaniemyśl - 15:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 625, wczoraj: 1035
ogółem: 1 820 326

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

PP: Stella Luboń rywalem Phytopharmu w 1/32 finału

  • autor: Phytopharm Klęka, 2018-09-11 14:15

Stella Luboń, grająca w grupie III poznańskiej klasy A, będzie rywalem Phytopharmu Klęka w 1/32 finału okręgowego Pucharu Polski. Mecz zostanie rozegrany w Luboniu i wstępnie zaplanowano go na 26 września o godzinie 16:30. W przypadku awansu do kolejnej fazy rywalem podopiecznych trenera Leszka Maźwy będzie zwycięzca z pary OTPS Winogrady Poznań - Kotwica Kórnik.

(czytaj więcej)

1/32 finału - 26 września 2018
(Losowanie - 11 września 2018, 12:30 - siedziba WZPN)

Strefa I:
1. Piast Kobylnica (kl. okr.) - Unia Swarzędz (IV liga)
2. Przemysław Poznań (kl. A) - Vitcovia Witkowo (l. mokr.)
3. 1999 Łopuchowo (kl. B) - Concordia Murowana Goślina (l. mokr.)
4. Polonia Poznań (kl. A) - Czarni Czerniejewo (kl. okr.)
5. Błękitni Owińska (kl. A) - Mieszko Gniezno (III liga)
6. Fara Pelikan Żydowo (kl. B) - Huragan Pobiedziska (l. mokr.)
7. Wełnianka Kiszkowo (kl. B) - Lider Swarzędz (kl. okr.)
8. Pelikan Niechanowo (kl. A) - Zjednoczeni Trzemeszno (IV liga)
       
Strefa II:
9. Warta Śrem (kl. okr.) - Polonia Środa Wielkopolska (III liga)
10. Antares Zalasewo (kl. A) - Kłos Zaniemyśl (kl. okr.)
11. TPS Winogrady (Poznań) (l. mokr.) - Kotwica Kórnik (IV liga)
12. Stella Luboń (kl. A) - Phytopharm Klęka (kl. okr.)
13. GKS Gułtowy (kl. B) - 1922 Lechia Kostrzyn (l. mokr.)
14. Orkan Jarosławiec (kl. okr.) - Polonia II Środa Wielkopolska (kl. okr.)
15. Meblorz Swarzędz (kl. A) - Wiara Lecha Poznań (l. mokr.)
16. Clescevia Kleszczewo (kl. A) - Avia Kamionki (kl. okr.)
       
Strefa III:
17. Błękitni Wronki (l. mokr.) - Lech II Poznań (III liga)
18. Orkan Objezierze (kl. okr.) - Sokół Pniewy (IV liga)
19. Suchary Suchy Las (kl. A) - Sparta Szamotuły (kl. okr.)
20. Nałęcz Ostroróg (kl. A) - Warta Międzychód (IV liga)
21. Czarni Wróblewo (kl. okr.) - Sparta Oborniki (l. mokr.)
22. Orły Kruka Rogoźno (niestow.) - Byki Obrowo (kl. okr.)
23. KS Kąsinowo (kl. B) - Tarnovia Tarnowo Podgórne (IV liga)
24. Rzemieślnik Kwilcz (kl. A) - Orzeł Słopanowo (kl. okr.)
       
Strefa IV:
25. Las Puszczykowo (kl. A) - APR OSiR Tarnowo Podg. Poznań (l. mokr.)
26. 1920 Mosina (kl. A) - Płomień Przyprostynia (l. mokr.)
27. Kolegium Sędziów Poznań (niestow.) - Lipno Stęszew (l. mokr.)
28. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (kl. A) - Pogoń Lwówek (l. mokr.)
29. GKS Dopiewo (l. mokr.) - Grom Plewiska (l. mokr.)
30. Korona Bukowiec (kl. B) - Orzeł Łowyń (kl. A)
31. Orzeł Granowo (kl. okr.) - Patria Buk (kl. okr.)
32. Promień Opalenica (kl. A) - Orkan Konarzewo (kl. okr.)

1/16 finału - 10 października 2018
(Losowanie - 11 września 2018, 12:30 - siedziba WZPN)

33. zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2
34. zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4
35. zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6
36. zwycięzca meczu nr 7 - zwycięzca meczu nr 8
37. zwycięzca meczu nr 9 - zwycięzca meczu nr 10
38. zwycięzca meczu nr 11 - zwycięzca meczu nr 12
39. zwycięzca meczu nr 13 - zwycięzca meczu nr 14
40. zwycięzca meczu nr 15 - zwycięzca meczu nr 16
41. zwycięzca meczu nr 17 - zwycięzca meczu nr 18
42. zwycięzca meczu nr 19 - zwycięzca meczu nr 20
43. zwycięzca meczu nr 21 - zwycięzca meczu nr 22
44. zwycięzca meczu nr 23 - zwycięzca meczu nr 24
45. zwycięzca meczu nr 25 - zwycięzca meczu nr 26
46. zwycięzca meczu nr 27 - zwycięzca meczu nr 28
47. zwycięzca meczu nr 29 - zwycięzca meczu nr 30
48. zwycięzca meczu nr 31 - zwycięzca meczu nr 32

1/8 finału - 24 października 2018
(Losowanie - 11 września 2018, 12:30 - siedziba WZPN)

49. zwycięzca meczu nr 33 - zwycięzca meczu nr 34
50. zwycięzca meczu nr 35 - zwycięzca meczu nr 36
51. zwycięzca meczu nr 37 - zwycięzca meczu nr 38
52. zwycięzca meczu nr 39 - zwycięzca meczu nr 40
53. zwycięzca meczu nr 41 - zwycięzca meczu nr 42
54. zwycięzca meczu nr 43 - zwycięzca meczu nr 44
55. zwycięzca meczu nr 45 - zwycięzca meczu nr 46
56. zwycięzca meczu nr 47 - zwycięzca meczu nr 48

1/4 finału - wiosna 2019
(Losowanie - 11 września 2018, 12:30 - siedziba WZPN)

57. zwycięzca meczu nr 49 - zwycięzca meczu nr 50
58. zwycięzca meczu nr 51 - zwycięzca meczu nr 52
59. zwycięzca meczu nr 53 - zwycięzca meczu nr 54
60. zwycięzca meczu nr 55 - zwycięzca meczu nr 56

1/2 finału - wiosna 2019
(Losowanie - 11 września 2018, 12:30 - siedziba WZPN)

61. zwycięzca meczu nr 57 - zwycięzca meczu nr 58
62. zwycięzca meczu nr 59 - zwycięzca meczu nr 60

Finał - wiosna 2019
(Losowanie - 11 września 2018, 12:30 - siedziba WZPN)

63. zwycięzca meczu nr 61 - zwycięzca meczu nr 62

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [92]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Poznańska 13 Poznań 0:6 Warta Śrem
Szturm Junikowo Poznań 0:2 Czarni Czerniejewo
Canarinhos Skórzewo 0:2 Phytopharm Klęka
Kłos Zaniemyśl 0:2 Lider Swarzędz
Wielkopolska Komorniki 0:4 IKP Olimpia Poznań
Avia Kamionki 11:0 Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska 4:0 Piast Kobylnica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Piast Kobylnica - Poznańska 13 Poznań
Orkan Jarosławiec - Polonia II Środa Wielkopolska
IKP Olimpia Poznań - Avia Kamionki
Lider Swarzędz - Wielkopolska Komorniki
Phytopharm Klęka - Kłos Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo - Canarinhos Skórzewo
Warta Śrem - Szturm Junikowo Poznań

Zaprzyjaźnieni