GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Poznańska 13 Poznań - Warta Śrem 0:6
  • Szturm Junikowo Poznań - Czarni Czerniejewo 0:2
  • Canarinhos Skórzewo - Phytopharm Klęka 0:2
  • Kłos Zaniemyśl - Lider Swarzędz 0:2
  • Wielkopolska Komorniki - IKP Olimpia Poznań 0:4
  • Avia Kamionki - Orkan Jarosławiec 11:0
  • Polonia II Środa Wielkopolska - Piast Kobylnica 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaKłos Zaniemyśl
Phytopharm Klęka   Kłos Zaniemyśl
2018-10-28, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Canarinhos SkórzewoPhytopharm Klęka
Canarinhos Skórzewo 0:2 Phytopharm Klęka
2018-10-20, 15:00:00
Skórzewo (boisko szkolne)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

22

10-2018

pon.

28 urodziny obchodzi Przemysław Kasprzak

23

10-2018

wtorek

18:15 - trening (orlik - Chocicza)

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

18:15 - trening (orlik - Chocicza)

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Phytopharm Klęka - Kłos Zaniemyśl - 15:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 621, wczoraj: 1035
ogółem: 1 820 322

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

PP: Stella Luboń 2-1 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2018-09-19 22:15

Puchar Polski - strefa poznańska - 1/32 finału
19 września 2018, 17:00 - Luboń (boisko LOSiR przy ul. Szkolnej)
Stella Luboń 2-1 (1-0) Phytopharm Klęka
Jakub Solarek 20 (k), Mateusz Gawroński 80 - Michał Rzepa 90+2 (k)

Stella: 41. Dawid Ostrowski - 2. Sebastian Leonarczyk, 3. Adam Rybak, 9. Paweł Biliński (67, 4. Jakub Kaźmierczak), 11. Dawid Jakubiak (78, 24. Patryk Łukaszewski), 15. Jakub Solarek, 17. Marcin Ogrodowczyk (62, 10. Mateusz Gawroński), 19. Kamil Frankowski (85, 16. Daniel Smulkowski), 20. Alain Ngamayama, 23. Damian Konieczny, 50. Robert Rochowiak (78, 8. Bartosz Bartoszak). Nie zagrali: 1. Mikołaj Twardosz, 6. Kacper Janicki.
trener: Sebastian Kleiber.

Phytopharm: 12. Miłosz Garstkiewicz - 4. Adam Adamczyk (76, 2. Krzysztof Goliński), 15. Przemysław Kropski, 5. Arkadiusz Cepa, 3. Marcin Parus (66, 19. Tomasz Kuderczak) - 17. Krzysztof Zawacki, 6. Michał Parus - 16. Marcin Gromada (61, 11. Hubert Łukaszczyk), 18. Tomasz Antkowiak, 10. Łukasz Zawacki - 9. Filip Rybarczyk (46, 8. Michał Rzepa). Nie zagrał: 13. Arkadiusz Mroziński.
trener: Leszek Maźwa.

żółte kartki: Paweł Biliński - Michał Parus.

sędziował: Dawid Maciejewski (Poznań).
asystenci: Dawid Muzalewski (Luboń), Beniamin Matruk (Poznań).

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [62]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Poznańska 13 Poznań 0:6 Warta Śrem
Szturm Junikowo Poznań 0:2 Czarni Czerniejewo
Canarinhos Skórzewo 0:2 Phytopharm Klęka
Kłos Zaniemyśl 0:2 Lider Swarzędz
Wielkopolska Komorniki 0:4 IKP Olimpia Poznań
Avia Kamionki 11:0 Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska 4:0 Piast Kobylnica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Piast Kobylnica - Poznańska 13 Poznań
Orkan Jarosławiec - Polonia II Środa Wielkopolska
IKP Olimpia Poznań - Avia Kamionki
Lider Swarzędz - Wielkopolska Komorniki
Phytopharm Klęka - Kłos Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo - Canarinhos Skórzewo
Warta Śrem - Szturm Junikowo Poznań

Zaprzyjaźnieni