GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Poznańska 13 Poznań - Warta Śrem 0:6
  • Szturm Junikowo Poznań - Czarni Czerniejewo 0:2
  • Canarinhos Skórzewo - Phytopharm Klęka 0:2
  • Kłos Zaniemyśl - Lider Swarzędz 0:2
  • Wielkopolska Komorniki - IKP Olimpia Poznań 0:4
  • Avia Kamionki - Orkan Jarosławiec 11:0
  • Polonia II Środa Wielkopolska - Piast Kobylnica 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

Phytopharm KlękaKłos Zaniemyśl
Phytopharm Klęka   Kłos Zaniemyśl
2018-10-28, 15:00:00

Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Canarinhos SkórzewoPhytopharm Klęka
Canarinhos Skórzewo 0:2 Phytopharm Klęka
2018-10-20, 15:00:00
Skórzewo (boisko szkolne)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

22

10-2018

pon.

28 urodziny obchodzi Przemysław Kasprzak

23

10-2018

wtorek

18:15 - trening (orlik - Chocicza)

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

18:15 - trening (orlik - Chocicza)

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Phytopharm Klęka - Kłos Zaniemyśl - 15:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 583, wczoraj: 1035
ogółem: 1 820 284

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Klasa okręgowa: Poznańska 13 Poznań 1-4 Phytopharm Klęka

  • autor: Phytopharm Klęka, 2018-09-23 18:13

Klasa okręgowa, grupa: Poznań (wschód) - 6. kolejka
23 września 2018, 14:00 - Poznań (boisko ZSMS nr 2 przy ul. Armii Poznań)
Poznańska 13 Poznań 1-4 (0-1) Phytopharm Klęka
Wiktor Kapłon 56 - Łukasz Zawacki 25, 70, Michał Parus 63, Igor Bródka 75

Poznańska 13: 12. Kamil Parys - 2. Kamil Żarnowski (41, 11. Paweł Zemka), 5. Wiktor Kapłon (73, 21. Tomasz Pech), 8. Jakub Michalak, 9. Konstanty Mikołajczak (62, 17. Maciej Mrowiński), 10. Ludwik Nowacki, 14. Jakub Kaczmarek (84, 6. Klaudiusz Kapłon), 15. Mateusz Stec, 16. Kamil Wojtkowiak, 18. Szymon Wesołowski (41, 7. Marek Bugajski), 19. Aleksander Krumholz. Nie zagrali: 1. Michał Mansfelski, 13. Błażej Budziński.
trener: Błażej Budziński.

Phytopharm: 22. Miłosz Garstkiewicz - 4. Adam Adamczyk (63, 3. Marcin Parus), 15. Przemysław Kropski, 5. Arkadiusz Cepa, 2. Damian Janiszewski (76, 16. Marcin Gromada) - 17. Krzysztof Zawacki, 14. Michał Smolarek - 13. Igor Bródka (81, 11. Hubert Łukaszczyk), 18. Tomasz Antkowiak (86, 19. Arkadiusz Mroziński), 10. Łukasz Zawacki (81, 9. Tomasz Kuderczak) - 6. Michał Parus (78, 8. Michał Rzepa).
trener: Leszek Maźwa.

żółte kartki: Kamil Parys, Aleksander Krumholz - Arkadiusz Cepa.

sędziował: Marcin Stachowski (Poznań).
asystenci: Rafał Pater (Poznań), Jakub Gryń (Poznań).

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [59]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Poznańska 13 Poznań 0:6 Warta Śrem
Szturm Junikowo Poznań 0:2 Czarni Czerniejewo
Canarinhos Skórzewo 0:2 Phytopharm Klęka
Kłos Zaniemyśl 0:2 Lider Swarzędz
Wielkopolska Komorniki 0:4 IKP Olimpia Poznań
Avia Kamionki 11:0 Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska 4:0 Piast Kobylnica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Piast Kobylnica - Poznańska 13 Poznań
Orkan Jarosławiec - Polonia II Środa Wielkopolska
IKP Olimpia Poznań - Avia Kamionki
Lider Swarzędz - Wielkopolska Komorniki
Phytopharm Klęka - Kłos Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo - Canarinhos Skórzewo
Warta Śrem - Szturm Junikowo Poznań

Zaprzyjaźnieni