GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Jarosławiec - Poznańska 13 Poznań 3:0
  • IKP Olimpia Poznań - Piast Kobylnica 1:1
  • Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska 0:0
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 1:3
  • Czarni Czerniejewo - Wielkopolska Komorniki 6:1
  • Warta Śrem - Kłos Zaniemyśl 0:1
  • Szturm Junikowo Poznań - Canarinhos Skórzewo 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaAvia Kamionki
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
2018-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 624, wczoraj: 1200
ogółem: 1 864 552

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

V Otwarty Turniej Piłki Nożnej - Klęka 2018 - wyniki

  • autor: Phytopharm Klęka, 2018-10-07 19:35

Phytopharm Klęka wygrał V Otwarty Turniej Piłki Nożnej - Klęka 2018. Triumfatorzy turnieju w finale pokonali 2-0 zespół Natom Logistic Chocicza. Bramki w tym meczu zdobyli Damian Janiszewski i Robert Szymczak. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Sweet Boys Klęka, zaś tuż za podium znalazł się Matt-Wul Nowe Miasto.

Organizacją turnieju zajęli się Jacek i Marcin Parusowie, zaś przy obsłudze turnieju pomagali też: Łukasz Zawacki, Janusz JędrzakDamian Mroziński, Mariusz Banaszak i Mariusz Kałużniak. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Michała Smolarka, najlepszym bramkarzem został Tomasz Mikołajczak, najlepszym obrońcą został Tomasz Nowakowski, a królem strzelców został Eryk Kowalski. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okazałymi pucharami, a zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali także medale.

(czytaj więcej)

Faza grupowa

1. kolejka

Sweet Boys Klęka 0-0 Phytopharm Klęka
Natom Logistic Chocicza 0-0 Matt-Wul Nowe Miasto
Galacticos Klęka 1-1 Phytopharm II Klęka

Eryk Banaszak - Jacek Parus

2. kolejka

Phytopharm Klęka 2-1 Phytopharm II Klęka
Jacek Parus (s), Krzysztof Goliński - Michał Parus
Matt-Wul Nowe Miasto 1-0 Galacticos Klęka
Maciej Fiedler
Sweet Boys Klęka 1-3 Natom Logistic Chocicza
Eryk Kowalski - Adam Gwizdek (2), Piotr Nowakowski

3. kolejka

Natom Logistic Chocicza 0-1 Phytopharm Klęka
Michał Smolarek
Galacticos Klęka 1-5 Sweet Boys Klęka
Miłosz Wiśniewski - Adam Cichoń (2), Eryk Kowalski (2), Dawid Kłakulak
Phytopharm II Klęka 0-0 Matt-Wul Nowe Miasto

4. kolejka

Phytopharm Klęka 0-0 Matt-Wul Nowe Miasto
Sweet Boys Klęka 2-2 Phytopharm II Klęka
Adam Cichoń, Eryk Kowalski - Krzysztof Zawacki, Michał Parus
Natom Logistic Chocicza 2-0 Galacticos Klęka
Adam Gwizdek (2)

5. kolejka

Galacticos Klęka 1-9 Phytopharm Klęka
Dawid Nowakowski - Michał Smolarek (4), Hubert Łukaszczyk (3), Marcin Gromada, Tomasz Kuderczak
Phytopharm II Klęka 0-3 Natom Logistic Chocicza
Tomasz Nowakowski, Tomasz Nowakowski II, Maciej Matuszczak
Matt-Wul Nowe Miasto 0-1 Sweet Boys Klęka
Adam Cichoń

Tabela:

1. Phytopharm Klęka          5  12- 2  11
2. Natom Logistic Chocicza   5   8- 2  10
3. Sweet Boys Klęka          5   9- 6   8
4. Matt-Wul Nowe Miasto      5   1- 1   6
5. Phytopharm II Klęka       5   5- 8   3
6. Galacticos Klęka          5   3-18   1

Grano 1x15 minut.


Faza pucharowa

Mecz o 5. miejsce:

Phytopharm II Klęka 2-2 (k. 2-1) Galacticos Klęka
Michał Parus (2) - Maksym Gołębiak, Maks Bazelak

Grano 1x15 minut.

Mecz o 3. miejsce:

Sweet Boys Klęka 4-1 Matt-Wul Nowe Miasto
Eryk Kowalski (3), Adam Cichoń - Maciej Fiedler

Grano 1x15 minut.

Finał:

Phytopharm Klęka 2-0 Natom Logistic Chocicza
Damian Janiszewski, Robert Szymczak

Grano 2x10 minut.


Końcowa kolejność:

  1. Phytopharm Klęka
  2. Natom Logistic Chocicza
  3. Sweet Boys Klęka
  4. Matt-Wul Nowe Miasto
  5. Phytopharm II Klęka
  6. Galacticos Klęka

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik - Michał Smolarek (Phytopharm Klęka).
Najlepszy bramkarz - Tomasz Mikołajczak (Phytopharm Klęka).
Najlepszy obrońca - Tomasz Nowakowski (Natom Logistic Chocicza).
Król strzelców - Eryk Kowalski (Sweet Boys Klęka).

Tabela strzelców:

7 - Eryk Kowalski     (Phytopharm Klęka)
5 - Michał Smolarek   (Phytopharm Kleka)
    Adam Cichoń       (Sweet Boys Klęka)
4 - Adam Gwizdek      (Natom Logistic Chocicza)
    Michał Parus      (Phytopharm II Klęka)
3 - Hubert Łukaszczyk (Phytopharm Klęka)


Kadry uczestników:

Phytopharm Klęka: Tomasz Mikołajczak - Krzysztof Goliński, Marcin Gromada, Damian Janiszewski, Szymon Jędrzejczak, Tomasz Kuderczak, Hubert Łukaszczyk, Michał Smolarek, Robert Szymczak.

Natom Logistic Chocicza: Mariusz Wyderkiewicz - Hubert Daniel, Adam Gwizdek, Filip Kasperski, Hubert Kieliszek, Maciej Matuszczak, Piotr Nowakowski, Tomasz Nowakowski, Tomasz Nowakowski II, Grzegorz Pohl.

Sweet Boys Klęka: Dariusz Sposób - Adam Cichoń, Dawid Kłakulak, Eryk Kowalski, Krzysztof Kubiak, Kamil Kurzawa, Paweł Ledworowski, Kamil Suszczyński, Wiktor Węclewski.

Matt-Wul Nowe Miasto: Dawid Janicki - Maciej Fiedler, Patryk Idkowiak, Jakub Idziaszek, Kamil Idziaszek, Remigiusz Szymczak, Mateusz Wicijowski.

Phytopharm II Klęka: Łukasz Zawacki - Szymon Gogulski, Janusz Jędrzak, Michał Kościelniak, Damian Mikołajczak, Jacek Parus, Michał Parus, Krzysztof Zawacki, Łukasz Zawacki.

Galacticos Klęka: Ryszard Stefaniak - Eryk Banaszak, Maks Bazelak, Adam Bryk, Maksym Gołębiak, Tomasz Grzelak, Dominik Krawczyk, Dawid Nowakowski, Albert Przybylski, Jakub Roszyk, Miłosz Wiśniewski.


Zwycięzcy Otwartego Turnieju Piłki Nożnej w latach 2013-2017:

2018 - Phytopharm Klęka
2017 - Natom Logistic Chocicza
2016 - Phytopharm Klęka
2015 - Orzeł Słupia Wielka
2014 - Gramy Nie Od Dziś

Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom i kibicom za udział w turnieju i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną szóstą edycję! :)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [128]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orkan Jarosławiec 3:0 Poznańska 13 Poznań
IKP Olimpia Poznań 1:1 Piast Kobylnica
Lider Swarzędz 0:0 Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
Czarni Czerniejewo 6:1 Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem 0:1 Kłos Zaniemyśl
Szturm Junikowo Poznań 2:1 Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Zaprzyjaźnieni