Drużyna oldbojów Phytopharmu Klęka zajęła miejsca 5.-8. w Mistrzostwach Strefy Poznańskiej w halowej piłce nożnej oldbojów, które zostały rozegrane w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie. Nasz zespół wygrał swoją grupę wygrywając trzy z czterech meczów grupowych. W ćwierćfinale przeciwko TPS Winogrady Poznań padł remis 1-1 i o awansie musiały decydować rzuty karne, w których Klęczanie przegrali 2-3.
(czytaj więcej)
Grupa A
Lipno Stęszew 1-0 Phytopharm Klęka
Bartosz Waszkowiak
Avia Kamionki 0-1 Helios Czempiń
Pogoń Śmigiel 0-2 Avia Kamionki
Lipno Stęszew 2-1 Helios Czempiń
Lipno Stęszew 0-0 Avia Kamionki
Pogoń Śmigiel 1-2 Phytopharm Klęka
Arkadiusz Jabłoński - Arkadiusz Wolski (2)
Lipno Stęszew 0-2 Pogoń Śmigiel
Phytopharm Klęka 2-0 Helios Czempiń
Karol Oczkowski, Patryk Idkowiak
Helios Czempiń 1-2 Pogoń Śmigiel
Phytopharm Klęka 3-0 Avia Kamionki
Karol Oczkowski, Krzysztof Szczotka, Patryk Idkowiak
Tabela grupy A:
1. Phytopharm Klęka 4 7- 2 9 - awans
2. Lipno Stęszew 4 3- 3 7 - awans
3. Pogoń Śmigiel 4 5- 5 6 - awans
4. Avia Kamionki 4 2- 4 4
5. Helios Czempiń 4 3- 6 3
Grupa B
TPS Winogrady Poznań 2-3 Korona Zakrzewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Polonia Środa Wielkopolska
TPS Winogrady Poznań 4-1 Obra Zbąszyń
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Korona Zakrzewo
Polonia Środa Wielkopolska 0-2 TPS Winogrady Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Obra Zbąszyń
Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Obra Zbąszyń
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Korona Zakrzewo
Obra Zbąszyń 0-1 Korona Zakrzewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 TPS Winogrady Poznań
Tabela grupy B:
1. Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 6- 2 10 - awans
2. Korona Zakrzewo 4 4- 4 6 - awans
3. TPS Winogrady Poznań 4 8- 6 6 - awans
4. Polonia Środa Wielkopolska 4 3- 7 4
5. Obra Zbąszyń 4 4- 6 3
Grupa C
Las Puszczykowo 0-4 Obra Kościan
Lipno II Stęszew 1-2 Orkan Konarzewo
Obra Kościan 3-0 Orkan Konarzewo
Lipno II Stęszew 1-2 Las Puszczykowo
Las Puszczykowo 0-1 Orkan Konarzewo
Obra Kościan 3-0 Lipno II Stęszew
Tabela grupy C:
1. Obra Kościan 3 10- 0 9 - awans
2. Orkan Konarzewo 3 3- 4 6 - awans
3. Las Puszczykowo 3 2- 6 3
4. Lipno II Stęszew 3 2- 7 0
Ćwierćfinały
Phytopharm Klęka 1-1 (k. 2-3) TPS Winogrady Poznań
Adam Parus - Przemysław Schlabs
Lipno Stęszew 0-2 Orkan Konarzewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Pogoń Śmigiel
Korona Zakrzewo 0-0 (k. 2-3) Obra Kościan
Półfinały
TPS Winogrady Poznań 0-0 (k. 0-2) Orkan Konarzewo
Obra Kościan 1-0 Pogoń Śmigiel
Mecz o 3. miejsce
Pogoń Śmigiel (k. 4-2) TPS Winogrady Poznań
Finał
Obra Kościan 2-0 Orkan Konarzewo
sędziowali: Michał Waskowski (Komorniki), Jakub Gryń (Poznań).
Grano 1x10 minut.
Tabela końcowa
1. Obra Kościan
2. Orkan Konarzewo
3. Pogoń Śmigiel
4. TPS Winogrady Poznań
5. Phytopharm Klęka
-. Tarnovia Tarnowo Podgórne
-. Korona Zakrzewo
-. Lipno Stęszew
9. Las Puszczykowo
-. Avia Kamionki
-. Polonia Środa Wielkopolska
-. Obra Zbąszyń
-. Helios Czempiń
-. Lipno II Stęszew
Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik: Artur Nowicki (Pogoń Śmigiel)
Najlepszy bramkarz: Jacek Paplaczyk (Orkan Konarzewo)
Najlepszy strzelec: Artur Czaiński (Obra Kościan)
Najstarszy zawodnik: Roman Stachowski (Pogoń Śmigiel)
Phytopharm Klęka
- Artur Pełczyński (br.)
- Marcin Fleszar
- Patryk Idkowiak
- Janusz Jędrzak
- Karol Oczkowski
- Adam Parus
- Krzysztof Szczotka
- Arkadiusz Wolski
- Mateusz Zaworski