GTS Phytopharm Klęka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Jarosławiec - Poznańska 13 Poznań 3:0
  • IKP Olimpia Poznań - Piast Kobylnica 1:1
  • Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska 0:0
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 1:3
  • Czarni Czerniejewo - Wielkopolska Komorniki 6:1
  • Warta Śrem - Kłos Zaniemyśl 0:1
  • Szturm Junikowo Poznań - Canarinhos Skórzewo 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Phytopharm KlękaAvia Kamionki
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
2018-11-11, 14:00:00
Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
    relacja »

Ogłoszenie

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonami, podjąć współpracę lub masz jakieś pytanie to skontaktuj się z nami:

phytopharm.kleka@gmail.com

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 635, wczoraj: 1200
ogółem: 1 864 563

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb Warta Śrem
4:1
(1:0)
herb Phytopharm Klęka
Warta Śrem   Phytopharm Klęka
Śrem (Stadion Miejski)

2018-10-06, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Klasa okręgowa, grupa: Poznań (wschód) - 8. kolejka
6 października 2018, 16:00 - Śrem (Stadion Miejski)
Warta Śrem 4-1 (1-0) Phytopharm Klęka
Patryk Słomczyński 30, 70, Arkadiusz Trzciński 52, Bartosz Skrzypczak 59 - Tomasz Mikołajczak 63

Warta: 1. Jerzy Kuchnicki - 3. Dawid Cubal (62, 20. Borys Kaptur), 5. Tomasz Klak, 7. Michał Mocek, 9. Bartosz Skrzypczak (87, 13. Mateusz Stachowiak), 11. Patryk Słomczyński, 14. Mateusz Maśliński (84, 8. Adrian Chwaliszewski), 15. Kamil Szymandera, 16. Dominik Andrzejewski (77, 6. Maciej Błaszczyk), 17. Mateusz Jaś, 18. Arkadiusz Trzciński. Nie zagrali: 12. Rafał Jańczyk, 2. Bartosz Miodowicz.
trener: Marek Wilczyński.

Phytopharm: 22. Miłosz Garstkiewicz - 4. Adam Adamczyk, 15. Przemysław Kropski, 17. Krzysztof Zawacki, 2. Damian Janiszewski (68, 10. Łukasz Zawacki) - 14 Michał Smolarek, 6. Michał Parus - 16. Marcin Gromada, 18. Tomasz Antkowiak, 7. Adam Tłoczek (87, 11. Hubert Łukaszczyk) - 9. Tomasz Mikołajczak (80, 13. Paweł Łyskawiński). Nie zagrali: 8. Filip Rybarczyk, 19. Robert Szymczak.
trener: Leszek Maźwa.

żółte kartki: Mateusz Maśliński - Adam Tłoczek, Michał Smolarek.

sędziował: Piotr Sieracki (Grodzisk Wielkopolski).
asystenci: Jarosław Kornosz (Łagwy), Krzysztof Połomka (Nowy Tomyśl).

herb Phytopharm Klęka Informacje o kadrze Phytopharm Klęka

1. Miłosz Garstkiewicz   
2. Adam Adamczyk   
3. Przemysław Kropski   
4. Krzysztof Zawacki kapitan   
5. Damian Janiszewski  zmiana 67" Łukasz Zawacki   
6. Michał Smolarek  (1 asysta) ??ta kartka   
7. Michał Parus   
8. Marcin Gromada   
9. Tomasz Antkowiak   
10. Adam Tłoczek ??ta kartka  inny pow?d 86" Hubert Łukaszczyk   
11. Tomasz Mikołajczak bramka  inny pow?d 79" Paweł Łyskawiński   

herb Phytopharm Klęka Zawodnicy rezerwowi Phytopharm Klęka

1. Filip Rybarczyk   
2. Robert Szymczak   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsor tytularny

Reklama

Wspiera nas

Partner medialny

Patronat medialny

jardersport.pl

JARDERSPORT
WIELKOPOLSKI FUTBOL
www.jardersport.pl

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orkan Jarosławiec 3:0 Poznańska 13 Poznań
IKP Olimpia Poznań 1:1 Piast Kobylnica
Lider Swarzędz 0:0 Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka 1:3 Avia Kamionki
Czarni Czerniejewo 6:1 Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem 0:1 Kłos Zaniemyśl
Szturm Junikowo Poznań 2:1 Canarinhos Skórzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Zaprzyjaźnieni